Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Zoznámte sa s novinkami v oblasti hliníkových diskov na sezónu jeseň/zima 2022

27. 9. 2022

Inovatívny dizajn, viacúčelové využitie a vo väčšine prípadov možnosť použitia bez dodatočného zápisu do OEV. To sú len niektoré z predností, akými disponujú najnovšie hliníkové disky nadchádzajúcej sezóny. Nájdete tu modely vhodné od strednej triedy až po luxusné vozidlá.

Značky AEZ a DEZENT zaujmú štýlovým vyhotovením

Moderné a cenovo dostupné dizajny AEZ Berlindark a Berlinblackpriťahujú pozornosť najmä vďaka možnosti výberu z dvoch farebných vyhotovení. Pre majiteľov elektromobilov je zase lákadlom nápaditý čierny a exkluzívny čierno leštený vzhľad dizajnu AO.

Za zmienku však určite stoja aj ďalšie 3 nové dizajny značky DEZENT - TO, TV, KT v 9 farebných variantoch. Svojho favorita si tak nájde určite každý.

AEZ Berlin dark
Tieto disky sú charakteristické svojím viaclúčovým berlínskym dizajnom s čiernou prednou leštenou plochou. Sú ako stvorené na podčiarknutie elegancie modelov Mercedes.

AEZ Berlin black
Viaclúčový dizajndisku špeciálne vyvinutého pre modely Mercedesv spojení s nemeckou kvalitou nemôžu byť krokom vedľa. Čerešničkou na torte je lesklé čierne lakovanie a leštený okraj. Disky sú k dispozícii v rozmeroch 7,5x18″ až 9,0x19″, pričom AEZ sú dostupné pre modely Mercedesov triedy A, B, C, GLC, EQA a E-triedy, zahŕňajúc pritom niekoľko verzií AMG.

DEZENT AO dark
DEZENT AO dark (čierna farba/leštená čelná plocha) bol vyvinutý špeciálne pre elektrické vozidlá. 5- lúčový disk v trojrozmernom aero dizajne s vysokou nosnosťou až 810 kg je vhodný pre všetky elektrické autá (BEV) a plug-in hybridy a je k dispozícii vo veľkostiach 19 a 20 palcovŠpeciálny 3-vrstvový povlak (SRC) optimálne chráni DEZENT AO pred štrkom a posypovou soľou.

DEZENT AO black
Tento robustný 5-dierový diskdostupný v rozmeroch 19 až 20 palcovbol vyvinutý špeciálne pre vozidlá e-mobility.Vďaka špeciálnej trojvrstvovej povrchovej úprave (SRC) je DEZENT AO blackoptimálne chránený proti odletujúcemu štrku a cestnej soli. Výrazný aerodynamický dizajn sa pohráva s trojrozmernosťou a ukazuje technickú prepracovanosť. Vysoké zaťaženie až 810 kgho robí vhodnýmpre veľa prémiových modelov.

DEZENT KT dark
Nemecký výrobca tentokrát pripravil špeciálny 4-dierový dizajn DEZENT KT, ktorý má nosnosť až 475 kg a je k dispozícii vo veľkostiach 6,0x15 a 6,0x16 palcov. Za svoju príťažlivosť vďačí dynamicky tvarovaným dvojitým lúčom, ktoré sú mierne zapustené a smerom k ráfiku sa rozširujú. Na výber je potom matné grafitové lakovanie alebo sivý metalický lak s leštenou čelnouplochou.
Disk je ako stvorený premestské autá. Je totiž špeciálne vyrobený na mieru pre ázijské autá značiek Kia a Hyundai, vrátane všetkých hybridných alebo plne elektrických variantov týchto modelov.

DEZENT KT graphite
Decentné matné grafitové lakovanie odlíši tento 4-dierový disk od ostatných už na prvý pohľad. Vďaka dynamicky tvarovaným dvojitým lúčom sa DEZENT KT graphite hodí predovšetkým pre ázijské mestské autá. Bol totižšpeciálne vyvinutýpre malorozmerné automobily značiek Kia a Hyundai.

DEZENT TO black
Vďaka širokej škále schválení ECE v pôvodných rozmeroch sú ALU disky DEZENT TO skutočne všestranné. Medzi ostatnými diskamivynikajú vďaka športovo-štýlovým V-lúčom a čiernemu lakovaniu. Pestrá paleta príslušenstva ECE bez registrácie im zase umožňuje stať sa skutočným univerzálom. 5-dierový disk, ktorý spĺňa aj požiadavky e-mobility,nájdete v rozmeroch od 17 do 19 palcov.

DEZENT TO dark
Elegantný otvorený dizajn so štýlovými nosníkmi v tvare písmena V, energická stredová časť a kužeľovité špice spájajú eleganciu a športový charakter s prepracovanou technológiou.Inovatívny dizajns leštenou čelnou plochou a čiernym lakovaním dodáva vozidlu športový charakter.
Široká škála príslušenstva ECE v pôvodných rozmeroch zase robí z DEZENT TO dobrú voľbu pre mnohé vozidlá. 5-dierový disk je k dispozícii vo veľkostiach od 17 do 19 palcov a má nosnosť až 755 kg, takže je ideálnou voľbou aj pre plug-in hybridy alebo plne elektrické vozidlá.

DEZENT TV black
Elegantný, vyvážený dizajn DEZENT TV je vďaka masívnym dvojitým ramenám multitalent pre ťažké váhy, transportéry, dodávky a SUV, nakoľko bez problémov zvládne záťaž  až 1050 kg na koleso. Svoj talent môže predviesť aj v oblasti e-mobility, nakoľko je vhodný aj pre plug-in hybridy a elektromobily.
Zároveň ponúka širokú škálu schválení v pôvodnej veľkosti od 16 do 20 palcov. Odolný 3-vrstvový lak (SRC) chráni koleso pred drsnými zimnými podmienkami a každodennou dávkou nečistôt.

 


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.