"Zľava až 40€ na prezutie pneumatík PIRELLI"

VŠEOBECNÉ PODMIENKY KAMPANE PIRELLI :

Organizátorom kampane na podporu predaja pneumatík Pirelli je Pirelli Slovakia, s.r.o., Miletičova 23, Bratislava 821 09, IČO 35797282

Kampaň je realizovaná v Slovenskej republike s predajnou a servisnou sieťou Mikona s.r.o.  

Účastníkom kampane usporiadanej organizátorom sa môžu stať výhradne tí zákazníci partnera, ktorí si v čase od 1. 10. 2019  do 31. 1. 2020 na predajnom a servisnom mieste Mikona s.r.o. zakúpia 4 ks zimných alebo celoročných osobných alebo SUV pneumatík Pirelli a zaplatia za ne ihneď v hotovosti alebo platobnou kartou (kampaň sa nevzťahuje na nákup na dobierku alebo nákup na faktúru).

Platnosť kampane: od 1. 10. 2019 do 31. 1. 2020 alebo do vyčerpania poukážok.

Predmetom kampane je odmena za nákup sady pneumatík Pirelli :

- zakúpením pneumatík s priemerom ráfiku nižším alebo rovným 16“ je možné uplatniť na realizáciu služby prezutie pneumatík zľavu v hodnote 20 € s Dph.

- zakúpením pneumatík s priemerom ráfiku vyšším alebo rovným 17“ je možné uplatniť na realizáciu služby prezutie pneumatík zľavu v hodnote 40 € s Dph.

Nie je možné uplatniť zľavu v hodnote presahujúcej nominálnu hodnotu poskytnutej služby.

Zľavu na službu prezutie pneumatík je možné uplatniť v mieste nákupu pneumatík (servisnej sieti MIKONA) na realizáciu pneuservisných služieb.
Nie je možné ňou kryť akýkoľvek nákup tovaru.

Výšku zľavy nie je možné deliť - hodnotu je možné sčítať, a to maximálne do výšky 40€ s Dph podľa druhu zakúpených pneumatík. Zľavu je možné uplatniť len jednorázovo v rámci poskytovanej služby.

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu VŠEOBECNÝCH PODMIENOK KAMPANE.
Všetky informácie o zmenách VŠEOBECNÝCH PODMIENOK KAMPANE účastník nájde na webe : https://www.mikona.sk/


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok ďalšie informácie

Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.