Autoservis

V našom autoservise Vám ponúkame množstvo služieb pre Váš automobil. Môžete si u nás nechať vymeniť peľový filter, zmerať geometriu Vášho vozidla a zároveň urobiť správne nastavenie pre geometriu kolies, urobiť test tlmičov, nechať si vymeniť vzduchový filter, urobiť test bŕzd, alebo dezinfekcia či regenerácia klimatizácie. 


Zatvoriť

Vyberte svoje auto

U tejto služby potrebujeme poznať typ Vašeho auta. Prosím vyplnte!

 • Test autobatérie

  Sadli ste do auta a nemôžete naštartovať ? Možná príčina je v zlej batérii. Príďte na vybrané stredisko a zmeriame Vám ju zadarmo.

  0,01 €

 • Výmena peľového filtra

  Ste alergik? Venujte pozornosť výmene peľového filtra. Chráňte si zdravie a minimálne raz do roka ho vymeňte. Je to zanedbateľná investícia v porovnaní s liekmi, ktoré potom musíte užívať. Cena zahŕňa len prácu. Do poznámky v objednávke napíšte značku vozidla. Následne Vám oznámime konečnú cenu za výmenu. V prípade že cenu odsúhlasíte, dohodneme termín výmeny. Službu poskytujeme iba mimo prezúvacej sezóny.

  5,00 €

 • Zmeranie geometrie

  Správne nastavená geometria kolies má zásadný vplyv na kilometrový výkon pneumatík, bezpečnosť jazdy a spotrebu paliva. Táto položka obsahuje len jej zmeranie .Cena za nastavenie sa účtuje zvlášť. Na základe výsledku sa rozhodnete, či si ju dáte aj nastaviť alebo nie.

  0,01 €

 • Výmena vzduchového filtra

  Vzduchový filter  je dôležitou súčasťou automobilu (systém nasávania), pretože cez filter vzduchu motor "dýcha". Motor vyžaduje presnú zmes paliva a vzduchu, vzduchový filter, ktorého úlohou je odfiltrovanie nečistôt a iných cudzích častíc vo vzduchu, zabraňuje týmto nečistotám vo vstupe do systému a tým zabraňuje poškodeniu motora.  Cena zahrňa len prácu.Do poznámky v objednávke napíšte značku vozidla.My Vám obratom oznámime konečnú cenu za výmenu a termín výmeny v prípade že budete s cenou súhlasiť. Každý výrobca má iný výmenný cyklus, ale v priemere je to po 30 000 kilometroch.  Službu poskytujeme iba mimo prezúvacej sezóny.

  10,00 €

 • Test bŕzd

  Brzdový systém je prvý orgán aktívnej bezpečnosti vozidla. Zlá účinnosť bŕzd ohrozuje Vaše zdravie a život. Brzdovému systému vevujte patričnú pozornosť !!!! Uvedená služba je dostupná iba na prevádzkach MIKONA Rožňavská 30/A v Bratislave ,  MIKONA Trstínska 9 v Trnave a v Tvrdošíne.

  10,00 €

 • Test tlmičov

  Tlmiče so správnou funkciou zvyšujú bezpečnosť prevádzky vozidla, zvyšujú životnosť pneumatík, znižujú predčasné opotrebenie niektorých súčiastok vozidla. Či sú tlmiče schopné plniť túto základnú funkciu možno najlepšie preveriť práve testom na špeciálnom testovacom zariadení. Výsledkom merania sú číselne a graficky spracované hodnoty účinnosti tlmičov prednej a zadnej nápravy vrátane vyhodnotenia rozdielu účinnosti pravého a ľavého tlmiča, súčasne je vyhotovený protokol o vykonaní testu a priložené odporučenie. (cena testu tlmičov je za celé vozidlo t.j. 4 kolesá) Uvedená služba je dostupná iba na prevádzkach MIKONA Rožňavská 30/A v Bratislave a MIKONA Trstínska 9 v Trnave.

  10,00 €

 • Dezinfekcia klimatizácie (vrátane materiálu)

    Ste alergik? Dezinfikujte pravidelne vo svojom aute klimatizáciu. Na výparníku sa tvoria plesne, ktoré je potrebné likvidovať. Vdychovanie plesní spôsobuje chronické zápaly priedušiek a pľúc. Základná údržba klimatizácie spočíva v čistení a dezinfekcii výparníka klimatizácie a vetracích kanálov (otvorov) šácht. Spolu s dezinfekciou klímy sa doporučuje vymeniť aj peľový filter.  

  20,00 €

 • Dezinfekcia klimatizácie ozónom

  Ozón (O3)  je vysoko reaktívny plyn s mimoriadne silnými dezinfekčnými a oxidačnými účinkami.  Ozónové čistenie  zabezpečujeme profesionálnym ozónovým generátorom, ktorý produkuje až 6000mg ozónu/hod, čo mnohonásobne prevyšuje dávku potrebnú na likvidáciu všetkých mikróbov. Dezinfekcia klimatizácie by ste mali vykonávať minimálne raz ročne.  

  25,00 €

 • Zmeranie a nastavenie geometrie

  Správne nastavená geometria kolies má zásadný vplyv na kilometrový výkon pneumatík, bezpečnosť jazdy a spotrebu paliva. Cena v e-shope je výhodnejšia ako cena na predajni.

  35,00 €

 • Regenerácia klimatizácie + doplnenie média

  Minimálne 1x za dva roky je potrebné vykonať regeneráciu chladiaceho média , ktorým je naplnený klimatizačný systém.     

  80,00 €

Centrála Púchov

Neviete si rady s výberom vhodné pneumatiky a chcete poradiť od nášho servisného pracovníka?

042-4307833

Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok ďalšie informácie

Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.