Autoservis

V našom autoservise Vám ponúkame množstvo služieb pre Váš automobil. Môžete si u nás nechať vymeniť peľový filter, zmerať geometriu Vášho vozidla a zároveň urobiť správne nastavenie pre geometriu kolies, urobiť test tlmičov, nechať si vymeniť vzduchový filter, urobiť test bŕzd, alebo dezinfekcia či regenerácia klimatizácie. 


Vyberte si predajňu:
Zatvoriť

Vyberte svoje auto

U tejto služby potrebujeme poznať typ Vašeho auta. Prosím vyplnte!

 • Test autobatérie

  Sadli ste do auta a nemôžete naštartovať ? Možná príčina je v zlej batérii. Príďte na vybrané stredisko a zmeriame Vám ju zadarmo. Kde? Kliknite na "Môj autoservis: Vyberte"

  0,01 €

 • Zmeranie geometrie

  Správne nastavená geometria kolies má zásadný vplyv na kilometrový výkon pneumatík, bezpečnosť jazdy a spotrebu paliva. Zmeranie  geometrie ponúkame za super cenu 3 Euro - (v tejto cene nie je nastavenie) Akcia-17.7.-21.7. 2017 na vybraných predajniach zmeranie ZADARMO.

  3,00 €

 • Výmena vzduchového filtra

  Vzduchový filter  je dôležitou súčasťou automobilu (systém nasávania), pretože cez filter vzduchu motor "dýcha". Motor vyžaduje presnú zmes paliva a vzduchu, vzduchový filter, ktorého úlohou je odfiltrovanie nečistôt a iných cudzích častíc vo vzduchu, zabraňuje týmto nečistotám vo vstupe do systému a tým zabraňuje poškodeniu motora.  Cena zahrňa len prácu.Do poznámky v objednávke napíšte značku vozidla.My Vám obratom oznámime konečnú cenu za výmenu a termín výmeny v prípade že budete s cenou súhlasiť. Každý výrobca má iný výmenný cyklus, ale v priemere je to po 30 000 kilometroch.  Službu poskytujeme iba mimo prezúvacej sezóny.

  5,00 €

 • Výmena peľového filtra

  Ste alergik? Venujte pozornosť výmene peľového filtra. Chráňte si zdravie a minimálne raz do roka ho vymeňte. Je to zanedbateľná investícia v porovnaní s liekmi, ktoré potom musíte užívať. Cena zahŕňa len prácu. Do poznámky v objednávke napíšte značku vozidla. Následne Vám oznámime konečnú cenu za výmenu. V prípade že cenu odsúhlasíte, dohodneme termín výmeny. Službu poskytujeme iba mimo prezúvacej sezóny.

  5,00 €

 • Dezinfekcia klimatizácie (vrátane materiálu)

    Ste alergik? Dezinfikujte pravidelne vo svojom aute klimatizáciu. Na výparníku sa tvoria plesne, ktoré je potrebné likvidovať. Vdychovanie plesní spôsobuje chronické zápaly priedušiek a pľúc. Základná údržba klimatizácie spočíva v čistení a dezinfekcii výparníka klimatizácie a vetracích kanálov (otvorov) šácht. Spolu s dezinfekciou klímy sa doporučuje vymeniť aj peľový filter. Službu poskytujeme iba mimo prezúvacej sezóny.

  20,00 €

 • Dezinfekcia klimatizácie ozónom

  Ozón (O3)  je vysoko reaktívny plyn s mimoriadne silnými dezinfekčnými a oxidačnými účinkami.  Ozónové čistenie  zabezpečujeme profesionálnym ozónovým generátorom, ktorý produkuje až 6000mg ozónu/hod, čo mnohonásobne prevyšuje dávku potrebnú na likvidáciu všetkých mikróbov. Dezinfekcia klimatizácie by ste mali vykonávať minimálne raz ročne. Službu poskytujeme iba mimo prezúvacej sezóny.

  25,00 €

 • Zmeranie a nastavenie geometrie

  Správne nastavená geometria kolies má zásadný vplyv na kilometrový výkon pneumatík, bezpečnosť jazdy a spotrebu paliva. Cena v e-shope je výhodnejšia ako cena na predajni.

  30,00 €

 • Regenerácia klimatizácie + doplnenie média

  Minimálne 1x za dva roky je potrebné vykonať regeneráciu chladiaceho média , ktorým je naplnený klimatizačný systém.  Službu poskytujeme iba mimo prezúvacej sezóny.  

  40,00 €

Centrála Púchov

Neviete si rady s výberom vhodné pneumatiky a chcete poradiť od nášho servisného pracovníka?

042-4307833

Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok ďalšie informácie

Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.

ad718a05a1d5939b4758f17bbd5417b4