Prenájom

V našej širokej ponuke služieb Vám poskytujeme aj prenájom strešných nosičov, na prepravu športových potrieb alebo iného nákladu. Ďalej prenájom strešných boxov vhodných na cestovanie alebo dovolenku a prenájom nosičov na bicykle. 

 

Vyberte si predajňu:
Zatvoriť

Vyberte svoje auto

U tejto služby potrebujeme poznať typ Vašeho auta. Prosím vyplnte!

 • Prenájom strešných nosičov

  Ak potrebujete vyriešiť prepravu športových potrieb alebo iného nákladu len raz-dvakrát do roka, je efektívnejšie si nosiče len požičať. Uvedenú službu ponúkame na prevádzkach Račianska 30 a Vajnorská 129 v Bratislave.

  3,50 €

 • Prenájom strešných boxov

  Pokiaľ ste sa rozhodli cestovať na dovolenku a máte viac batožiny ako sa Vám zmestí do auta, máme pre Vás riešenie .Zapožičanie strešného boxu Thule. Uvedenú službu ponúkame na prevádzkach Račianska 30 a Vajnorská 129 v Bratislave.

  5,00 €

 • Prenájom nosičov na bicykle

  Prenájom nosičov bicyklov Thule za výhodnú cenu. Uvedenú službu ponúkame na prevádzkach Račianska 30 a Vajnorská 129 v Bratislave.  

  10,00 €

Centrála Púchov

Neviete si rady s výberom vhodné pneumatiky a chcete poradiť od nášho servisného pracovníka?

042-4307833

Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok ďalšie informácie

Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.