Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

CONTI GARANT

ContiGarant Vám prináša najlepšiu rozšírenú garanciu na prémiovú značku pneumatík na trhu - garanciu na značku Continental.

Platí pre zákazníkov, ktorí uskutočnia nákup a montáž osobných, SUV alebo 4x4 pneumatík Continental v hotovosti alebo platobnou kartou.

Zákazník nakúpi a namontuje 1 – 4 ks osobných, SUV alebo 4x4 pneumatíkpneumatík značky Continental.
Zaregistruje nákup/montáž na www.contigarant.sk (www.contigarant.cz) - registácia do programu musí byť vykonaná do  30 dní od prvého obutia pneumatík na vozidlo.
ContiGarant je možné upltniť v priebehu 12 mesiacov od dátumu prvého obutia pneumatiky na vozidlo spotrebiteľa.

V prípade poškodenia spadajúceho podľa podmienok ContiGarant do garančného programu uplatní zákazník nárok na vrátenie 100% hodnoty z nákupnej ceny pneumatiky. Continental schvaľuje alebo zamieta finančné plnenie konečnému zákazníkovi.

CONTIGARANT (rozšírená záruka)
Zmluvný partner do programu ContiGarant nezasahuje. Je len jeho promotérom.

viac na : www.contigarant.sk

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Poznámka :
ContiGarant sa nevzťahuje na iné koncernové alebo nekoncernové značky. Odťah do najbližšieho servisu, opravu alebo výmenu pneumatík, náhradné vozidlo. Na pneumatiky, pri ktorých pri garančnom plnení nie je možné doložiť pôvod alebo spôsob poškodenia – neúplné pneumatiky alebo iba časti pneumatík. Na krádeže, živelnú udalosť, na už opravované pneumatiky. Na výrobné vady pneumatík, ich nadmerné alebo nerovnomerné opotrebovanie spôsobené mechanickými poruchami, nesprávnym hustením alebo zlým technickým stavom vozidla, na opotrebovanie vzniknuté vplyvom podvozkových častí vozidla (tlmiče, geometrie) a hĺbku dezénu. Na pneumatiky, ktoré sú používané v rozpore s podmienkami stanovenými výrobcom vozidla. Na pneumatiky používané na automobilových súťažiach alebo iných akciách nezodpovedajúcich bežnej premávke.


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.