Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Ušetrite čas s online rezervačným systémom MIKONA

20. 9. 2022

Ak potrebujete prezuť pneumatiky, nastaviť geometriu či umyť auto, už nemusíte tráviť hodiny čakaním v rade. Zarezervujte si termín cez online objednávku na danú službu a vybavte sa rýchlo a komfortne.

Ako si vytvoriť rezerváciu

Vytvorenie online rezervácie u nás je veľmi jednoduché. Nemusíte nikam chodiť, rezerváciu na zvolenú službu si pokojne vytvoríte aj z pohodlia domova. Stačí, ak cez online objednávku služieb zadáte potrebné informácie, ako je ŠPZ (EČV) vášho auta, zvolíte si daný typ služby z ponúknutých možností, príslušnú pobočku, dátum a čas, kedy vám to vyhovuje a osobné údaje (meno, priezvisko, email, telefónne číslo, prípadne firmu). K rezervácii môžete pridať aj osobnú poznámku.

Pri voľbe Sezónne prezutie následne vyberiete jednu z ponúknutých možností - Pneumatiky mám uskladnené, Prinesiem si vlastné, Potrebujem nové pneumatiky alebo Mám eshopovú objednávku. Po tom, ako vyplníte údaje o svojom aute a type služby, sa vám zobrazia všetky kraje, v ktorých sa nachádzajú naše pobočky vykonávajúce daný typ služby. Teraz je už potrebné len označiť pobočku Mikona, ktorá je k vám najbližšie. Následne sa vám zobrazia voľné termíny a počet voľných miest, takže si vyberiete dátum a hodinu, kedy môžete prísť.

Aké služby si môžete zarezervovať

Podľa typu služby si u nás môžete vybrať z troch možností: Pneuservis, Autoservis alebo Autoumyváreň. Ak potrebujete prezuť auto, pri Pneuservise zvolíte možnosť Sezónne prezutie osobné alebo Sezónne prezutie SUV/Van/Runflat. Pri Autoservise máte možnosť objednať sa na Zmeranie a nastavenie geometrie či Dezinfekciu klimatizácie ozónom.

Naša Autoumyváreň zase ponúka široké portfólio kvalitných služieb, ako je napríklad Tepovanie interiéru vozidla, Suché čistenie interiéru vozidla, Ručné umytie - osobného vozidla, Ručné umytie - SUV vozidla alebo Ručné umytie - dodávkového vozidla. 

Prečo si vybrať Mikonu

Okrem toho, že objednanie vybranej služby u nás je jednoduché a výhodné, môžete sa spoľahnúť aj na profesionalitu a precízne vykonanú prácu našich zamestnancov. Naším cieľom je totiž spokojnosť zákazníkov, preto sa neustále snažíme zlepšovať vo všetkom, čo robíme. Samozrejmosťou je pre nás ochota a príjemný prístup ku všetkým našim klientom.

Zarezervujte si termín, kedy vám to vyhovuje

Online objednávka našich služieb prináša množstvo výhod. Využite ju a čerpajte z nich aj vy:

  • Rýchla a pohodlná rezervácia cez internet
  • Možnosť výberu z množstva služieb (pneuservis, autoservis, autoumyváreň)
  • Vybavenie bez zdĺhavého čakania
  • Úspora času
  • Kvalitné služby vykonané odborníkmi
  • Možnosť nákupu v našom e-shope

Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.