Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Tlačová správa Mitas

1. 4. 2016


 

Ďalšiu premiéru na českom trhu budú mať pneumatiky Mitas HCM, ktoré sú navrhnuté pre techniku používanú napríklad v mestských službách. Pneumatiky Mitas HCM majú unikátny kaskádovitý tvar dezénových blokov, ktoré zaisťujú lepšiu trakciu za mokra, ale aj v snehu a v bahne a zároveň prispievajú k vynikajúcim samočistiacim vlastnostiam. Všestrannosť pneumatík Mitas HCM tiež spočíva v možnosti ich využitia ako na poľnohospodárskych, tak aj stavebných traktoroch, manipulátoroch, prekladačoch, nakladačoch apod., ale tiež pre aplikácie využívané ako v poľnohospodárstve a stavebníctve, tak aj v lesníctve. Prvé štyri rozmery plášťov Mitas HCM budú na trhu k dispozícii v druhom štvrťroku 2016. Na výstave Techagro Mitas prezentuje plášť Mitas 540/80 R 38 IND 172 A8 (167 D) HCM.

Mitas sa na Techagru pochváli tiež špičkovými radiálnymi poľnohospodárskymi pneumatikami rady Mitas Premium, ktoré budú zastúpené plášťami Super Flexion Tyre (SFT) a Very High Flexion (VF). Pneumatiky Mitas SFT sú určené pre výkonné poľnohospodárske stroje o výkone väčšom než 180 hp. Hlavnou výhodou plášťov SFT je možnosť nastavenia rôznych hustiacich tlakov, aby sa zachoval optimálny výkon podľa aktuálneho použitia. Na stánku Mitas bude k vistavený plášť Mitas 900/60R42 SFT.

Pneumatiky s označením VF budú zastúpené plášťom Mitas VF 710/70R42 HC 2000, které sú určené pre výkonné traktory. Hlavnou prednosťou plášťov VF je zachovanie konštantného tlaku v pneumatike pri akejkoľvek rýchlosti. Majú vysoko pružnú bočnicu, ktorá zanechává väčší otlačok a pôsobí tak menší tlak na pôdu. V porovnní so štandardnou pneumatikou uvezie plášť VF o 40 % väčšiu záťaž.

zdroj : tlačová správa MITAS
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Spoločnosť MITAS a.s. z koncernu ČGS HOLDING a.s. je jedným z popredných európskych výrobcov poľnohospodárskych pneumatík, ktoré sú vyrábané a predávané po celom svete pod tromi obchodnými značkami. Vlastnými obchodnými značkami spoločnosti sú Mitas a Cultor; značka pneumatík Continental pre poľnohospodársky segment je licencovaná. MITAS a.s. ďalej vyrába a distribuuje priemyselné pneumatiky a pneumatiky pre motocykle pod značkou Mitas. Od dapríla 2015 sa pod značkou Mitas vyrábajú tiež veloplášte. MITAS a.s. vlastní tri výrobné závody v Českej republike, jeden v Srbsku a jeden v USA a má vlastnú globálnu predajnú a distribučnú sieť.

Press Release From MITAS a.s. 
Švehlova 1900 CZ-106 25
Praha 10 Public Relations
Aleš Kosina
Public Relations Manager
Mobile: +420 724 442 909
ales.kosina@mitas-tyres.com press@mitas-tyres.com
www.mitas-tyres.com


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.