Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Tlačová správa CONTINENTAL

18. 4. 2016

Slováci sú podľa prieskumu značky Contnental patrioti - 83 % Slovákov si podporu domácich športovcov spája s pocitom spolupatričnosti k svojej krajine. 30 futbalových fanúšikov môže vďaka súťaži značky Continental „S nami za víťazstvom“ dokázať svoju národnú hrdosť počas zápasu Slovensko–Anglicko na UEFA EURO 2016™ Continental je partnerom tohtoročných Majstrovstiev Európy vo futbale UEFA EURO 2016™

Spoločnosť Continental zamerala svoj aktuálny prieskum na tému národnej hrdosti a vzťahu Slovákov ku všetkému, čo našu krajinu reprezentuje ako "domáce". Výsledky ukázali, že tunajší milovníci športu sú patrioti telom i dušou. Fandenie počas športových zápasov národných tímov 83 % opýtaných označuje za chvíle, kedy silno vníma spolupatričnosť so Slovenskou republikou. 66 % z nás pri zápoleniach domácich reprezentantov podporuje, medzi najčastejšie zmieňované duely zaradili zápasy v hokeji (93 %) a vo futbale(66 %). Možnosť podporiť domácu futbalovú reprezentáciu teraz fanúšikom ponúka spoločnosť Continental, partner tohtoročných Majstrovstiev Európy vo futbale UEFA EURO 2016™. Lístkami pre dvoch na zápas Slovensko - Anglicko vo francúzskom Saint Étienne 20. júna odmení 15 súťažiacich, ktorí zakúpia 4 letné pneumatiky Continental pre osobné alebo 4x4 automobili a úspešne splania súťažnú úlohu na http://www.contifutbal.sk.

Slováci ako fanúšikovia.
ktuálny prieskum spoločnosti Continental odhalil, že Slováci sú národom fanúšikov. Domácich reprezentantov podporuje 66 % z nás, ďalších 17 % aspoň niekedy. Športy, v ktorých slovenským tímom fandím najviac sú hokej a futbal. "Našim" ale držíme palce aj v športoch ako volejbal, basketbal, hádzaná a slušnej obľube fanúšikov sa teší aj florbal. Výkony domácich reprezentantov tiež najčastejšie, 83 % opýtaných, vyvolávajú pocit silnej spolupatričnosti so Slovenskou republikou. Pre 70 % respondentov sú dôvodom k hrdosti na našu krajinu úspechy na poli techniky, 68 % je hrdých na historický odkaz.

S Continentalom za víťazstvom !
Značka Continental sa rozhodla sprostredkovať slovenským fanúšikom neopkovateľné momenty vďaka možnosti osobne podporiť národné futbalové mužstvo počas zápasu Slovensko - Anglicko, ktorý sa v rámci Majstrovstiev Európy vo futbale UEFA EURO 2016™ odohrá 20. júna na štadióne vo francúzskom Saint Étienne. Continental ako partner celoeurópskeho futbalového sviatku súťaž "S nami za víťazstvom", prostredníctvom ktorej ponúkne 15 zákazníkom po dve vstupenky na tento prestížny duel. Do súťaže sa môžu na webe http://www.contifutbal.sk registrovať všetci, ktorí po 21. marci zakúpia prostredníctvom e-shopu alebo v kamenných predajniach sadu 4 letných pneumatík Continental pre osobné alebo 4x4 vozidlá. Výhercovia musia v období od 4. do 30. apríla v časovom limite čo najpresnejšie označiť na slepej mape Európy 7 vybraných futbalových štadiónov. Výsledky budú vyhlasované v štyroch samostatných výherných termínoch. Víťazom každého súťažného týždňa sa stáva účastník, ktorý v jeho priebehu získa najvyšší počet bodov. 

Viac nformácií na http://www.continental.sk alebo http://www.contifutbl.sk.

zdroj : Continental (http://www.continental-pneumatiky.sk/osobne/tlacovy-servis/tlacove-spravy/2016-04-08-s-nami-za-vitazstvom-sk).


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.