Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

TEST: Subaru Levorg 1,6 DiT CVT – maximálny zážitok z kombi

14. 4. 2016

Málokedy sa stane, že od testovaného auta očakávame veľa a to testované auto dokáže pozitívne prekvapiť. Obvykle prekvapujú autá od ktorých očakávame menej, alebo takmer nič. Lenže Levorg prekvapuje aj keď sme od neho očakávali veľa. Ponúka totiž ešte viac.

Subaru už niekoľko rokov, v podstate od odchodu Imprezy chýba v ponuke športový automobil za prijateľnú cenu, ktorý by bol schopný dokumentovať, aký rozdiel je medzi stálym pohonom všetkých štyroch kolies od Subaru a všetkým ostatným. Môžete namietať, že je tu predsa WRX STi a budete mať takmer pravdu. Ale WRX STi nemá len stály pohon všetkých kolies, má aj dva samosvorné diferenciály a schopnosti profesionálneho rely auta. Stojí tak trošku mimo hlavného prúdu (našťastie).
Až Levorg opäť raz ukazuje prstom na jazdnú výnimočnosť modelov Subaru. Pravda, Subaru ponúka ako Forestera, XV, tak i Outback s permanentným pohonom všetkých kolies, ale v týchto autách je na 99% systém pohonu 4x4 „len“ a najmä na istotu a bezpečnosť jazdy, športové schopnosti hrajú až druhé husle. Sú to v prvom rade veľké rodinné vozidlá, svojim charakterom žiadajúce pokojnejšie jazdenie. Levorg je iný. Je výzvou.

viac na : http://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000614/1540395/TEST--Subaru-Levorg-1-6-DiT-CVT---maximalny-zazitok-z-kombi

zdroj :  Podkapotou.sk


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.