Subaru odhalilo Levorg STI Sport

3. 6. 2016

Pred dvomi týždňami Subaru oficiálne oznámilo, že chystá model Levorg STI. Ostré kombi automobilka naznačila prostredníctvom videa. V týchto dňoch vozidlo oficiálne odhalila, pričom jeho virtuálna premiéra priniesla niekoľko prekvapujúcich bodov. Tým prvým je označenie.

Športovo koncipovaná verzia tohto typu sa nakoniec volá STI Sport. Výrobca takéto slovné spojenie zatiaľ nepoužil a naznačuje to nie celkom rovnocenné postavenie so sedanom WRX STI. Hlavným prekvapením je však technika. Novinka je totiž dostupná s dvomi štandardne dodávanými motormi, žiadne posilňovanie sa neudialo. Okrem očakávaného dvojlitra si kombi možno objednať aj s 1,6-litrovým boxerom. Ten má nezmenený výkon 125 kW (170 k). Objemnejší agregát vychádzajúci z japonského modelu WRX STI je výrazne silnejší, ponúka maximum 221 kW (300 k).

viac na : http://autobild.cas.sk/clanok/211255/subaru-odhalilo-levorg-sti-sport

zdroj : Autobild.sk


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok ďalšie informácie

Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.