Prístroj za 30 eur otvorí takmer každé auto...

10. 8. 2015

Moderné autá sú čoraz komplexnejšie a ich súčasťou je nemenej komplexná elektronika. To, čo však najmä verejnosť zaujíma najviac, sú nielen jazdné vlastnosti a špecifikácie motora, ale aj zabezpečenie samotného vozidla.

Najjednoduchším systémom je klasický kľúč, ktorý je potrebné vsunúť do zámku dverí a následne do spínacej skrinky. V posledných desaťročiach ho pri otváraní dverí nahradilo diaľkové ovládanie, no na naštartovanie motora bol ešte stále potrebný kľúč. Zatiaľ najnovším evolučným krokom sú bezkľúčové systémy, keď sa vozidlo otvorí potiahnutím kľučky od dverí a motor sa štartuje stlačením tlačidla. Tento systém je pre motoristu veľmi pohodlný, keďže nemusí zhľadúvať kľúče, môže ich mať stále vo vrecku či v taške. Lenže je aj ľahko prekonateľný.

viac na : http://autobild.cas.sk/clanok/202957/test-pristroj-za-30-eur-otvori-takmer-kazde-auto
zdroj : Autobild
 


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok ďalšie informácie

Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.