Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Predstavujeme vám novinky od Michelinu

14. 3. 2022

 

Predstavujeme vám novinky od Michelinu: Michelin Pilot Sport 5 a MichelinPrimacy 4+ pre sedany a SUV - Michelin tentokrát svojimi modelmi ulahodil majiteľom športových vozidiel, pre ktorých je určená pneumatika Michelin Pilot Sport 5. Nezabudol však ani na sedany a SUV, „ušijúc“ im na mieru model pneumatikyMichelinPrimacy 4+, vhodný na jazdu po meste i na dlhšie cesty.

Nová verzia jednej z najobľúbenejších výkonnostných pneumatík

S modelom Pilot Sport 5 spoločnosť Michelin opäť získala náskok pred konkurenciou, a to dosť veľký.Podľa francúzskeho výrobcu bola nová letná pneumatika Michelin Pilot Sport 5 vyvinutá pre nadšencov športových vozidiel a dynamických vodičov. Piata generácia radu Pilot Sport5 preto ponúka skutočne pôsobivé vlastnosti, ako sú:

  • vynikajúcaživotnosť a dlhotrvajúci výkon
  • vysoká úroveň reaktivity pre presné riadenie
  • maximalizácia priľnavosti a brzdenia na mokrej a suchej vozovke
  • technológia „Dynamic Response Technology“, poskytujúca štrukturálne spevnenie pneumatiky a udržiavanie stability
  • konštrukčná technológia MaxTouchrovnomerne rozdeľujúca sily pri akcelerácii, brzdení a zatáčaní a ponúkajúca dlhšiu životnosť dezénu
  • Dual Sport Dezén“ - vonkajší a vnútorný povrch pneumatiky s rôznymi vzormi dezénu

Michelin Pilot Sport 5 podá skvelý výkon za sucha i v daždi

Vonkajší dezén s pevnými blokmi slúži na maximálnu priľnavosť za sucha, zatiaľ čo vnútorný dezén sa stará o spoľahlivú priľnavosť v mokrých podmienkach. Michelin tiež vyzdvihuje funkciu "Groove Clear", ktorá odkazuje na veľké pozdĺžne drážky na pneumatike, ktoré smerujú vodu do širokých priečnych kanálov a preč od pneumatiky pre bezpečnosť a ovládateľnosť v daždi.

Podobne, ako pri niektorých iných svojich produktoch, aj pri pneumatikách Pilot Sport 5  Michelin stavil na atraktívnymatný dizajn bočnícPremium Touch, vďaka čomu na pohľad pripomína čierny zamat. Aramidovo-nylonový pás obopínajúci celú kostru zaisťuje optimálny prenos pokynov riadenia na vozovku a podporujezážitok z jazdy.

Nová pneumatika, ktorá momentálne vstupuje na trh v Európe, bude k dispozícii v rozmeroch od 17 do 21 palcov. Do konca roka 2022 bude k dispozícii na trhu celkovo až 50 veľkostí.

Primacy 4+ - vyššia úroveň bezpečnosti oproti predošlej generácii

Pneumatika Michelin Primacy 4+ určená pre osobné, SUV a 4x4 automobily, je optimálna na jazdu po meste i na dlhšie cesty,pričom disponuje vynikajúcou životnosťou. Umožní vám zažiť dlhodobú a pohodlnú jazdu bez toho, aby ste pritom obetovali bezpečnosť. Jej technológia konštrukcie „MaxTouch” optimalizuje kontakt s vozovkou, aby sa rovnomerne rozložili sily pri zatáčaní, brzdení a zrýchľovaní, čo vedie k dlhšej životnosti dezénu.

Technológia „EverGrip“ spočívajúca vo viacvrstvovej vysoko priľnavej zmesi polymérov s vysokým podielom siliky a optimalizovaných drážok v tvare písmena U, ktoré sas ubúdajúcou hĺbkou dezénu rozširujú,zabezpečuje, že pneumatika funguje rovnako dobre počas celej svojej životnosti.

Dlhá životnosť a znížená spotreba pneumatiky Primacy 4+

Dezén pneumatiky Michelin Primacy 4+ vyniká nielen perfektným brzdným výkonom, ale aj špičkovou priľnavosťou na mokrých vozovkách.4 široké obvodové drážky umožňujú skvelý odvod vody a zabraňujú riziku vzniku aquaplaningu.Špecifický dizajn dezénu zaručuje pneumatike Michelin Primacy 4+zníženú spotrebu paliva a výborný kilometrový nájazd. Okrem toho však ponúka aj ďalšie benefity, napríklad:

  • výnimočnú bezpečnosť
  • prvotriedny grip na mokrej vozovke
  • zníženú spotrebu paliva
  • veľmi dlhú životnosť

Nový model Michelin Primacy 4+  bude k dispozícii už od marca 2022 v 82 rozmeroch s priemermi od 16do 19 palcov. Do konca roka bude v predaji celkom 121 rozmerov s priemermi od 16 do 21 palcov.

 

 

 

 


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.