Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Pneumatiky Bridgestone pre nové modely BMW

3. 8. 2016

Bridgestone rozširuje svoje dlhodobé partnerstvo s koncernom BMW Group o nové zmluvy na dodávky pneumatík pre originálnu výbavu vozidiel prémiového nemeckého výrobcu.

Sedany BMW rady 7, uvedené na trh v júni 2015, sú vo výrobnom závode vybavované ultra vysokovýkonnými športovými pneumatikami Bridgestone Potenza S001 v 6 rozmeroch. Vo všetkých prípadoch zvyšuje úroveň bezpečnosti technológia RFT (Run Flat Technology). Potenza S001 je vlajkovou loďou značky Bridgestone v segmente ultra vysokovýkonných pneumatík, jej konštrukcia zaručuje výkonným vozidlám zodpovedajúce jazdné vlastnosti vo vysokých rýchlostiach, precízne reakcie a ovládateľnosť za mokra. Do ponuky zimných pneumatík bola zahrnutá pneumatika Blizzak LM001 RFT v dvoch rozmeroch. Táto zimná pneumatika Bridgestone dostala najvyššie hodnotenie v teste nemeckého autoklubu ADAC. Christophe de Valroger, viceprezident spoločnosti Bridgestone Europe, zodpovedný za originálnu výbavu hovorí : „Bridgestone a koncern BMW Group zdieľajú rovnaké vízie v oblastiach výkonu, inovácií a trvale udržateľnej mobility. Bridgestone je veľmi hrdý, že bolo toto partnerstvo rozšírené o dve nové zmluvy naprieč produktovou radou koncernu BMW Group.“

Bridgestone Turanza T001 a Blizzak LM001 pre najnovšie BMW X1
Bridgestone dodáva tiež svoju prémiovú cestnú pneumatiku Turanza T001 pre najnovší model BMW X1 v troch rozmeroch vo verzii run-flat a v troch rozmeroch štandardného prevedenia. Pneumatika Turanza T001 poskytuje vysokou úroveň komfortu v kombinácii so stabilitou pri rýchlej jazde a dobrú ovládateľnosť za mokra. Ako zimné pneumatiky sú dodávané pneumatiky Blizzak LM001 RFT vo dvoch rozmeroch a štandardná pneumatika LM001 v menšom rozmere s profilovým číslom 60.

zdroj : Pneurevue.cz


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.