Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Omladený S-Cross ...

25. 7. 2016V roku 2013 uviedlo Suzuki do predaja model SX4 S-Cross, ktorý sa stal väčším súrodencom úspešného kríženca. Nedávno sa začalo hovoriť o jeho modernizácii.Na premiéru sa čakalo ďalej. Omladený S-Cross predviedla spoločnosť v Maďarsku, kde ho vyrába. 

Suzuki ukázalo kompletné vozidlo bez predchádzajúceho avíza na lokálnom podujatí a nevydalo žiadne oficiálne fotografie ani informácie. Našťastie, automobil s upravenou fazónou odfotili aspoň nezávislé objektívy.
Medzigeneračný facelift sa podľa očakávania koncentroval v prednej časti, nové sú svetlomety, maska chladiča, kapota i nárazník ako i nová paleta diskov kolies. Pre slovenský trh sa do tohto vozidla doteraz montoval výhradne atmosférický benzín s objemom 1,6 litra, ten však modernizáciou končí. S-Cross si bude možné kúpiť už len s turbom. Interiér zostal vo veľkej miere bez úprav, dostal však modernejší multimediálny systém. Detaily o omladenom Suzuki SX4 S-Cross budú k dispozícii asi až s blížiacou sa premiérou, ktorá sa má odohrať na jesennom autosalóne v Paríži.


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.