Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Nová "superšportová" pneumatika Continental

21. 9. 2015

3.9. 2015, Hanover - Začiatkom septembra Continental predstavil novú super športovú pneumatiku SportContact 6.
Táto high-tech novinka nadväzuje na úspešnú radu high-performance pneumatík značky Continental. Bola špeciálne vyvinutá pre čisto športové vozidlá ako napr. Audi R8 alebo Porsche 911, ale aj veľmi výkonné vozidlá BMW 5 Series, alebo špeciály Mercedes AMG. 
Okrem iného pokryje aj elektrické vozidlá typu Tesla S.
Tomu nasvedčuje aj palcové smerovanie, v prvej fáze uvoľní Continental 41 rozmerov od 19 po 23". Nie je to náhoda, veď práve v mnohých týchto rozmeroch sa očakáva najvyšší medziročný rast.


SportContact 6 je navrhnutý tak, aby svojim používateľom poskytol maximálnu kontrolu, maximálnu priľnavosť a maximálnu stabilitu pre rýchlosti do 350 km/h. Nové technológie použité v tomto výrobku priniesli masívne zlepšenie najmä v oblasti ovládateľnosti na suchu a presnosti riadenia.
SportContact 6 má za sebou aj prvý úspech v oblasti prvej výbavy, už pred oficiálnym predstavením bol schválený na Hondu Civic Type R, s ktorou zaznamenal aj okruhový rekord na Nordschleife legendárneho Nürburgringu. Jedným dychom ale treba zdôrazniť, že táto novinka nie je určená na opätovný vstup Continentalu do oblasti motoršportových aktivít v Európe.
Výroba peumatík v tomto dezéne bude nabiehať postupne

zdroj : Continental Barum s.r.o.


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.