Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Najrýchlejšie rastúca značka na Slovenskom trhu je Suzuki.

5. 5. 2016

Ak sa pozriete na rebríček predaja, je prekvapením, že nie je z prvej trojky, ba ani z prvej pätice najpredávanejších značiek. Za prvé tri mesiace roku 2016 značka Suzuki zvýšila (v porovnaní s rovnakým obdobím vlani) odbyt o 171,34 percenta s modelmi Celerio, Jimny, Swift, SX4 S-Cross a Vitara. Získala tak označenie najrýchlejšie rastúca značka štvrťroka.


Japonská Suzuki tak postúpila na siedme miesto medzi najžiadanejšími značkami. Je to najmä vďaka novej Vitare. Práve Vitara je skokan štvrťroka a celkovo druhým najžiadanejším modelom (podľa oficiálnych výsledkov Zväzu automobilového priemyslu SR) spomedzi všetkých 343 modelov osobných áut dodávaných na Slovensko.

Čo sa skrýva za týmto úspechom? Vitara je jednoducho veľmi vydarené auto. Už počas prvého testu sme konštatovali, že je to vozidlo s veľkým potenciálom rastu.
A naozaj. Charakterizujú ho vysoká úžitková hodnota, príťažlivý vzhľad, japonská trvácnosť, ale aj nízka spotreba pohonných látok.
K tomu všetkému patria ďalšie charakteristické vlastnosti vozidiel Suzuki sústredené vo Vitare. To jej prinieslo už vlani prvenstvo v segmente a modeloch SUV. Teraz Vitara „poskočila“ v záujme zákazníkov a zaknihovala si tak ďalší úspech.

zdroj : Podkapotou.sk
http://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000612/1540055/Najrychlejsie-rastuca-znacka-na-Slovenskom-trhu-je-Suzuki


 


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.