Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

MICHELIN

7. 7. 2016

Na pneumatikách Michelin prejdete o 8000 km viac ...

Z testov, ktoré v rokoch 2014 a 2015 uskutočnilo na základe žiadosti spoločnosti Michelin testovacie centrum DEKRA, jednoznačne vyplýva, že priemerná kilometrová životnosť pneumatík MICHELIN (MICHELIN Energy Saver+, MICHELIN Pilot Sport 4, MICHELIN Primacy 3, MICHELIN Pilot Super Sport, MICHELIN CrossClimate, MICHELIN Latitude Sport 3) je oproti priemernej kilometrovej životnosti konkurenčných pneumatík dlhšia o 8 000 kilometrov. 8000 kilometrov predstavuje napríklad vzdialenosť zodpovedajúca trase Lodž – Berlín – Amsterdam – Brusel – Paríž – Bern – Lisabon – Madrid – Barcelona – Benátky – Viedeň – Lodž.

Porovnajte životnosť rôznych pneumatík na stránkach : http://www.michelin.sk


Michelin - dôveryhodná značka

Prieskum Dôveryhodná značka 2016 uskutočnila na základe žiadosti vydavateľa obchodného mesačníka „My Company Polska” spoločnosť Millward Brown. Cieľom prieskumu je zistiť, ktorým značkám dôveruje najväčšie množstvo podnikateľov. Do prieskumu bolo zapojených viacej než 2 000 podnikateľov a v kategórii „výrobca pneumatík pre osobné vozidlá” zvíťazil Michelin.


Víťazstvo Michelinu v pretekoch 24 hodín Le Mans

V pretekoch 24 hodín Le Mans, ktoré sa uskutočnili v dňoch 18. – 19. júna 2016, zvíťazil PORSCHE TEAM jazdiaci na pneumatikách Michelin. V týchto pretekoch ide už o celkovo 25. víťazstvo Michelinu, z toho 19. v poradí. Pneumatiky Michelin neboli porazené od roku 1998. V 24-hodinových pretekoch jazdili na pneumatikách Michelin o. i. tímy PORSCHE TEAM a PORSCHE MOTORSPORT, TOYOTA GAZOO RACING, AUDI SPORT TEAM JOEST, CORVETTE RACING, FORD CHIP GANASSI TEAM UK.


Poľská WRC - Rallye v "MIKOLAJKÁCH"


V dňoch 30. 6. – 3. 7. sa uskutočnil 73. ročník poľskej WRC rallye – siedme kolo Majstrovstiev sveta FIA. Partnerom WRC je Michelin. Súťažiace vozidlá sú vybavené pneumatikami MICHELIN LTX Force H4 z tvrdej zmesi gumy a S4 z mäkkej zmesi gumy a pretekári WRC2 sú vybavení pneumatikami MICHELIN Latitude Cross H90 z tvrdej zmesi gumy a S80 z mäkkej zmesi gumy. Všetky pneumatiky Michelin boli zvolené takým spôsobom, aby vďaka svojej odolnosti a priľnavosti boli ideálne pre širokú škálu jazdných podmienok a povrchov, ktoré sa vyskytujú na trase.

 

KLEBER oficiálnym dodávateľom TOUR DE FRANCE

Už dvanásty rok za sebou je KLEBER oficiálnym dodávateľom pretekov Tour de France, ktoré sa budú konať od 4. do 26. júla. KLEBER zaisťuje stopercentnú bezpečnosť – vybavuje svojimi pneumatikami 40 servisných vozidiel. To činí dohromady 3519 kilometrov, ale maskot značky KLEBER – pes Urvic ‒ je pripravený! Tour de France sleduje viacej než 12 miliónov divákov a po Majstrovstvách sveta vo futbale a olympijských hrách ide o najpopulárnejšiu udalosť na planéte.

 

Kilometre pomoci - vybojovali sme 7569,9 km pre Olštýnske nemocnice

21. mája sa na mestskej pláži Olsztyn zišlo vyše 700 pretekárov pripravených prekonať čo najdlhšiu vzdialenosť v akcii „Kilometre pomoci Michelin”. Za každý zabehnutý či na bicykli prejdený kilometer poskytol Michelin 10 zł na nákup zdravotníckeho vybavenia. Kilometer zabehnutý dieťaťom bol ohodnotený až 100 zł! Zdolali sme celkovo 7569,9 km. Dohromady cyklisti a bežci spoločnými silami získali zaokrúhlene 90 tis. zł! V tejto hodnote si dve olštýnske nemocnice – detská nemocnica a krajská nemocnica – zaobstarajú zdravotnícke vybavenie.


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.