Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Kalendár PIRELLI 2017

28. 12. 2016

Tohtoročný kalendár bol dielom Annie Leibovitz, ktorá si za objekt záujmu vybrala úspešné ženy. Autorom kalendára pre rok 2017, ktorého premiéra sa odohrala 6. decembra 2016, je fotograf Peter Lindbergh. Tento známy Nemec fotil kalendár pre Pirelli už v minulosti, a to ročníky 1996 a 2002.

Do aktuálneho kalendára obsadil známe hollywoodske herečky – Nicole Kidman, Penelope Cruz, Umu Thurman, Julianne Moore či Kate Winslet. Kalendár vznikal v Los Angeles, New Yorku, Londýne, Berlíne a na pláži neďaleko francúzskeho mesta Le Touquet. Lindbergh dal tento krát prednosť prirodzenosti, teda pravému opaku prefabrikovanej dokonalosti, na ktorú sme zvyknutý z obálok lifestylových časopisov. České zastúpenie spoločnosti Pirelli aj tohto roku tradične venovalo jeden výtlačok inak nepredajného kalendára do charitatívnej dražby, ktorá prebehla 12. decembra 2016 na serveri iDnes.cz. Výťažok bude venovaný Masarykovmu onkologickému ústavu v Brne. Peniaze z dražby kalendára Pirelli 2017 poputujú na liečbu onkologických pacientov.

6. decembra bola v Prahe predstavená 44. edícia kultového kalendára Pirelli. Tlačí sa vždy iba v obmedzenom množstve (12 000 kópií) a každý kalendár má svoje poradové číslo. Jeho unikátnosť nespočíva iba v obmedzenom náklade, vynikajúcom fotografovi a mimoriadnych fotografiách, ale tiež v tom, že nie je určený na predaj. Spoločnosť Pirelli prestížny kalendár venuje vybraným zákazníkom, významným osobnostiam, napríklad kráľovským rodinám vo Veľkej Británii či v Španielsku, a je samozrejme tiež predmetom záujmu zberateľov. Existuje ešte jedna cesta, ako kalendár získať. V mnohých krajinách ho Pirelli draží a výťažok je určený na presne definované charitatívne účely.

„Je to už šestnásta dražba kalendár Pirelli v Českej republike a vždy bol výťažok venovaný Masarykovmu onkologickému ústavu,“ uvádza Zdeněk Vacl, marketingový manažér Pirelli Tyre Czech.


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.