Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Hankook Tire získal cenu Red Dot Design Award 2015

18. 5. 2015

Výrobca prémiových pneumatík Hankook Tire oznamuje, že za svoj produkt Smart Control AW02 získal v kategórii „Príslušenstvo pre nákladné vozidlá“ prestížnu cenu Red Dot Award - Product Design 2015.

Výrobca pneumatík Hankook získal cenu Red Dot Design Award 2015 za Smart Control AW02 za svoju radiálnu pneumatiku pre autobusy a nákladne vozidlá. Cena je uznaním za úsilie, ktoré výrobca pneumatík Hankook Tire vynakladá na svoj inovatívny design a aplikovanú technológiu.

Hankook Tire získal za svoj produkt Smart Control AW02 v kategórii „Príslušenstvo pre nákladné vozidlá“ prestížnu cenu Red Dot Award - Product Design 2015. Získané ocenenie preukazuje vynikajúci výkon výrobcu Hankook v oblasti aplikácie svojej technológie na realizáci dezénu pneumatiky, ktorý sa priamo prejavuje v jazdných vlastnostiach.

Víťazný produkt SmartControl AW02 je radiálna zimná pneumatika pre autobusy a nákladné vozidlá, ktorá je určená do náročných zimných klimatických podmienok. Pneumatika vykazuje vynikajúcu trakciu na snehu a zľadovatelej vozovke vďaka výrobcom aplikovanej technológii 3D drážok, ktorá okrem toho zaišťuje dlhšiu životnosť. Široké prevedenie behúňa tiež vytvára dokonalú stopu na vozovke, zatiaľ čo prevedenie rebier a drážok poskytuje pryžovému plášťu pneumatiky SmartControl AW02 ochranu pred prasklinami za dokonca veľmi náročných poveternostných podmienok v cestnej premávke.

Toto ocenenie sa na medzinárodnom poli považuje ako doklad vysokej kvality produktu a tieto významné ocenenia zároveň zviditeľnili rastúcu pozíciu výrobcu Hankook v oblasti aplikovanej technológie čo bolo podstatou pre produktový úspech spoločnosti v roku 2015.


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.