Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Hankook Tire rozširuje svoje portfólio originálnej výbavy pre úžitkové vozidlá

23. 6. 2015

Hankook rozširuje svoje portfólio originálnej výbavy pre užitkové vozidlá. Výrobca prémiových pneumatík dodáva teraz svoje pneumatiky v šiestich rôznych veľkostiach priamo do výroby vozidiel Mercedes-Benz Actros, vyznamenaného mnohými cenami.

Dodávaním pneumatík ako originálnej výbavy do výroby najpredávanejšieho ťažkotonážneho nákladného vozidla v Európe, vozidla Mercedes-Benz Actros, výrobca Hankook Tire zahájil diverzifikáciu svojej značky na veľmi konkurenčnom trhu. Výrobca Hankook Tire pokračuje týmto krokom v dôslednom budovaní svojej pozície na trhu s originálnou výbavou vozidiel pre spoločnosť Daimler AG. Už od roku 2014 dodáva svoje pneumatiky do výroby vozidiel Mercedes-Benz Atego. V najbližšej budúcnosti Hankook Tire plánuje upevnenie svojej pozíce v segmente ťažkotonážnych nákladných vozidel navyšovaním objemu originálnej výbavy v podobe ďalších rozmerov pneumatík. Do výroby nového vozidla Actros začne výrobca pneumatík dodávať štyri modely: Hankook e-cube AL10 (na dlhé trate, na všetky nápravy) a Hankook e-cube DL10 (na dlhé trate na hnaciu nápravu), ako i AM06 a DM03 určené na cestu a do terénu.

http://www.hankooktire-press.com/nc/cz/tiskove-zpravy/2015/pr15/article/hankook-tire-rozsiruje-sve-portfolio-originalniho-vybaveni-pro-uzitkova-vozidla.html


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.