Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Hankook otvára nové R&D centrum

12. 1. 2017

Nové globálné výskumné a vývojové centrum, takzvaný Technodome, otvára Hankook doma v Južnej Kórei. Architektonické stvárnenie budovy má za cieľ vyžarovať technologicky inovatívne a moderné postavenie spoločnosti, ktorá sa dokázala na zabehnutom trhu s tradičnými výrobcami pneumatík presadiť a patrí dnes medzi prémiových výrobcov pneumatík.

Značka Hankook sa už stihla dobre zapísať do povedomia zákazníkov ako prémiový producent a to ju zaväzuje, aby rovnako ako ostatní výrobcovia pneumatík na svete v záujme udržania si tohoto statusu, prichádzala na trh s vlastnými technologickými novinkami, ktoré budú posúvaľ celú brandžu do budúcnosti. Každý z prémiových výrobcov sa snaží robiť dielčie kroky do budúcnosti a nezotrvává iba pri technológiách, ktoré vynašiel niekto pred ním. K tomu je potrebné mať zodpovedajúce zázemie a toto Technodome poskytuje.

Status prémiového výrobcu si značka Hankook budovala po dlhú dobu a nebolo to len výstavbou nových budov, ale predovšetkým kontinuálnymi investíciami do personálu, produktov, distribučných kanálov a marketingu. Nové výskumné a vývojové centrum sa nachádza v Daejeon v Južnej Korei a malo by z dlhodobého hľadiska prinášať inovácie do bežných sériových produktov.


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.