Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Hankook ide s Európskou Ligou UEFA ďalej...

20. 7. 2015

 Úloha oficiálneho partnera najväčšej európskej súťaže vo futbale má pre výrobcu Hankook prínos v podobe extenzívneho zviditeľnenia značky. Od začiatku svojho pôsobenia v úlohe exkluzívneho sponzora od roku 2012, výrobca Hankook zaznamenáva v Európe,  ktorú vníma ako jeden zo svojich najdôležitejších trhov, neustály rast povedomia o značke, ako i preferencie svojich produktov.

Spoločnosť Hankook Tire oznámila predĺženie svojej sponzorskej zmluvy s Európskou Ligou UEFA. Výrobca prémiových pneumatík pokračuje vo svojej úlohe oficiálneho partnera na obdobie ďalších troch rokov do konca sezóny 2017/18 a nadväzuje tak na svoje pôsobenie v Európskej Lige UEFA, ktoré sa začalo v roku 2012. Sponzoring športových aktivít je neoddeliteľnou súčasťou marketingovej stratégie spoločnosti. Predovšetkým na európskom kontinente sa tento prínos prejavil navýšením povedomia o značke Hankook Tire medzi spotrebiteľmii o 13%, značka spoločnosti si polepšila na svojej povesti o ďalších 6%.

viac na : http://www.hankooktire-press.com/nc/cz/tiskove-zpravy/2015/pr15/article/hankook-jde-s-evropskou-ligou-uefa-do-dalsiho-kola.html

zdroj : Hankook 


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.