Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Firestone PERFORMER 65 pre traktory

15. 3. 2017

Firestone PERFORMER 65 pre traktory

Znížená miera utužovania pôdy
Prepracovaná kostra pneumatík Firestone s lepšou ohybnosťou (flexiou) má za následok väčšiu styčnú plochu, čím sa znižuje tlak vyvíjaný na pôdu. Nižšia miera utuženia pôdy vedie k rastu väčších rastlín a k väčšej úrode a tým priamo prispieva k zvýšeniu zisku.

Zvýšenie hospodárnosti paliva
Vynikajúca trakcia dosahovaná vďaka skvelej samočistiacej vzorke dezénu vám umožňuje obhospodáriť väčšiu plochu rýchlejšie a tým šetrí váš čas aj palivo.

Ušetrite čas na poli
Poľnohospodárske pneumatiky Firestone sú navrhnuté tak, aby poľnohospodárstvo zefektívnili. Vynikajúca trakcia a samočistiace vlastnosti v kombinácii s možnosťou niesť ťažšie zariadenie alebo viesť viac nákladu majú za následok výraznú úsporu času. Zaujímavé pneumatiky s rýchlostnými symbolmi D/E umožňujú jazdu vysokou rýchlosťou po ceste, čím prispievajú k ďalšej úspore času.

Vynikajúca ovládateľnosť a pohodlie
Vďaka optimalizovaným dezénom zaisťujú pneumatiky Firestone maximálnu trakciu na poli a lepšie ovládanie na ceste. Môžete si byť istí veľmi presným riadením a odozvou bŕzd. Prepracované kostry pneumatík ponúkajú zlepšené tlmiace vlastnosti a prispievajú k pohodlnejšej jazde bez vibrácií a hlučného odvaľovania. Staráme sa o vaše pohodlie.

Dlhá životnosť a rovnomerné opotrebovanie
Optimalizované zmesi a unikátna konštrukcia pneumatík uspôsobená úlohám, ktoré majú byť vykonávané, robí pneumatiky Firestone veľmi odolnými, takže ich životnosť je dlhšia. Plochejšie a širšie behúne v kombinácii s optimalizovanou konštrukciou blokov dezénov vedú k rovnomernému rozloženiu tlaku na ceste a zaisťujú rovnomerné opotrebovanie a predĺženú životnosť. Produkty Firestone si vedú dobre, aj keď sú spolovice opotrebované.

Zvýšená prepravná kapacita
Pevné a dobre skonštruované kostry pneumatík umožňujú preváženie najťažších nákladov bez obmedzenia prevádzkovej rýchlosti. Vybraný rad dezénov s charakteristikami zvýšenej flexie alebo zvýšenej záťaže je vyvinutý tak, aby spĺňal požiadavky na vysoké zaťaženie v špeciálnych poľnohospodárskych aplikáciách.

Dezén s Dvojakým uhlom
Unikátna technológia Dvojakého uhla použitá na väčšine našich pneumatík zahŕňa špeciálnu konštrukciu jednotlivých blokov dezénu s dvojito lomenou nábehovou hranou. Táto špeciálna konštrukcia značne zvyšuje trakciu a miera rozrušovania pôdy pritom zostáva na prijateľne nízkej úrovni. Produkty Firestone s technológiou Dvojakého uhla a o 4 % vyššou trakciou než bežné pneumatiky. Navyše sa táto konštrukcia vyznačuje výbornými samočistiacimi vlastnosťami, čo taktiež prispieva k lepšiemu záberu.

Samočistiace schopnosti
Dobré samočistiace schopnosti dezénu zlepšujú záber a obmedzujú preklzávanie. Unikátna technológia Dvojakého uhla prispieva k lepšiemu samočisteniu dezénu. Blato nezostáva medzi jednotlivými blokmi, čo vedie k ďalšiemu zlepšeniu trakčných vlastností, k úspore času, paliva a ochrane pôdy.

Vysoký rýchlostný symbol.
Mnoho našich pneumatík má rýchlostné symboly D/E a umožňuje teda prepravu ťažkých nákladov rýchlosťou vysokou až 70 km/h. Prepracovaný plášť pneumatiky s lepšími tlmiacimi vlastnosťami umožňuje prevádzku pri vysokých rýchlostiach a vytvára optimálny jazdný komfort.


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.