Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Dunlop pridáva nový rozmer do rady pneumatík Geomax

1. 6. 2016

Na úrovni Majstrovstiev sveta v motokrose v triede MXGP si v roku 2015 Shaun Simpson, Gautier Paulin i Ryan Villopoto siahli na víťazstvo na pneumatikách Dunlop Geomax.
V Spojených štátoch vyhrávajú pneumatiky Geomax s dezénom MX32 a MX52 už štvrtý rok všetky super krosové a motokrosové národné majstrovstvá. Teraz prichádza pre motokrosových pretekárov ďalšia dobrá správa. Pneumatiky Geomax MX32 a MX52 na zadné koleso budú na trhu už skoro aj v rozmere 18 palcov. Pneumatiky Geomax MX52 budú na trhu v rozmeroch 100/100-18 a 110/100-18 a Geomax MX3S ich bude dopĺňať v rozmere 120/90-18. Obe pneumatiky zdieľajú rovnakú technológiu, vďaka ktorej ich uprednostňujú profesionálny aj amatérsky jazdci, a obe majú na konte niekoľko víťazstiev na svetových šampionátoch v celej rade motocyklov, vrátane značiek KTM, Kawasaki a Honda.

Geomax MX32 je určená na mäkký až stredne tvrdý terén, zatiaľ čo MX52 vyniká v podmienkach stredne tvrdého až tvrdého povrchu. 
- vynikajúci záber na celej škále rôznych terénov vďaka usporiadaniu dezénu „blok v bloku“. 
- lepšia ovládateľnosť a vyššia životnosť elementov behúňa vďaka upravenej konštrukcii kostry, ktorá zvyšuje pružnosť a znižuje opotrebenie blokov. 
- vynikajúce pohlcovanie energie spätných nárazov vďaka bočniciam z gumy tlmiacej nárazy a novej konštrukcii kostry, ktoré spoločne pomáhajú odpružiť nárazy a pôsobia ako tlmič, vďaka čomu môže pneumatika lepšie kopírovať povrch dráhy. 
- smerový dezén predných pneumatík zvyšuje ich priľnavosť a bezpečnosť pri riadení. 

zdroj : Pneurevue.cz


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.