Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Pneumatiky Continental boli ohodnotené ako "veľmi odporúčané".

7. 3. 2017

• Testovací jazdci ocenili pneumatiku ContiPremiumContact 5 ako "extrémne dobre vyváženú"

• Pneumatika ContiPremiumContact 5 výrazne bodovala v jazde na mokrom povrchu a excelovala pri brzdení na suchej vozovke

Pneumatiky Continental boli ohodnotené ako "veľmi odporúčané".

Praha, 23. februára 2015 - V najnovšom vydaní magazínu ACE Lenkrad vyšiel prvý test letných pneumatík roku 2015. Zúčastnilo sa ho mnoho rôznych pneumatík v rozmere 205/55 R 16, vrátane ContiPremiumContact 5, ktorá získala hodnotenie "veľmi odporúčaná". V Hannoveri vyvinutá a v Otrokoviciach vyrobená pneumatika Continental výrazne bodovala na mokrom povrchu. Zároveň svoje vedúce postavenie potvrdila pri brzdení na suchej vozovke. V záverečnom zhrnutí experti ACE Lenkrad označili pneumatiku ContiPremiumContact 5 za "extrémne dobre vyváženú". Test bol vykonaný vo spolupráci s technickým inšpektorátom GTÜ a rakúskym autoklubom ARBÖ. Testovalo sa 12 rôznych pneumatík od európskych, amerických a ázijských výrobcov. Označenie 205/55 R 16 predstavuje obľúbený rozmer vhodný pre široké spektrum vozidiel od kompaktov po auta strednej triedy.
ContiPremiumContact 5 je najpopulárnejší letnou pneumatikou značky Continental. Medzi jej výnimočné vlastnosti patrí krátka brzdná dráha na suchej i mokrej vozovke, presné ovládanie, jazdný komfort, nízky valivý odpor a veľký kilometrový výkon. Táto prémiová letná pneumatika je vyrábaná v 75 rozmeroch pre ráfiky s priemerom 14 až 17 palcov a je homologovaná pre rýchlosti až do 300 km / h.


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.