Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Bridgestone v MOTO GP

21. 4. 2015

Bridgestone, najväčší výrobca pneumatík a gumárenských produktov na svete, bol v roku 2014 oficiálnym dodávateľom pneumatik pre MotoGP™ a v sezóne 2015 bude aj naďalej dodávateľom pneumatík pre flotilu bezpečnostných vozdiel ("Safety Car) BMW v závodoch MotoGP™ na základe partnerstva medzi oboma gigantami automobilového sveta.

Bridgestone je tohto roku už siedmy rok výhradným dodávateľom pneumatík pre MotoGP™ a nová zmluva o dodávkach pneumatík s BMW M - oficiálnym vozidlom MotoGP™, znamená, že aj všetky bezpečnostné a záchranárske vozidlá budú vybavené najmodernejšími pneumatikami Bridgestone. Táto zmluva zvýši viditeľnosť najväčšieho výrobcu pneumatík na svete v paddocku MotoGP™ a súčasne predstaví najnovšie pneumatiky pre osobné vozidlá a motocykle divákom po celom svete.

Bezpečnostné vozidlá BMW M4 Coupe, M3 a M6 Gran Coupe, ako aj vozidlo M5 bezpečnostného technika a záchranárske vozidlo M550xd Touring sú vybavené vysokovýkonnými pneumatikami Bridgestone POTENZA. Bezpečnostné motocykle BMW S 1000 RR sú vybavené pneumatikami Bridgestone BATTLAX. Montáž uvedených prémiových produktov Bridgestone zasťuje najvyššiu úroveň bezpečnosti, výkonu a ovládateľnosti. 

„Naša spolupráca s BMW má dlhoročnú históriu zahrňujúcu rozmanité projekty. Od roku 2008 dodávame pneumatiky pre BMW Driving Experience a medzi najnovšie formy spolupráce patria exkluzívne dodávky pneumatík Bridgestone pre prvovýbavu revolučných elektromobilov BMW i3 a hybridných športových vozidiel BMW i8,“ - hovorí Jake Rønsholt, výkonný riaditeľ obchodnej jednotky Consumer Business Unit spoločnosti Bridgestone Europe. „Sme skutočne nadšení, že môžeme toto plodné partnerstvo rozšíriť aj do sveta MotoGP™! Spolupráca s BMW, týkajúca sa flotily bezpečnostných vozidiel, je potvrdením nášho úsilia o všestrannô bezpečnosť, ktorá sa neobmedzuje iba na jazdcov na závodných okruhoch.“

Partnerstvo medzi spoločnosťami Bridgestone a BMW M GmbH funguje aj mimo závodných okruhov. Bridgestone sa stal exkluzívnym dodávateľom pneumatík programu BMW Driving Experience, ktorý zahŕňa špecializované tréningové jazdy zamerané na zlepšenie vodičských zručností, ako i zvyšovanie bezpečnosti a výkonnosti. Špecializovaný tréning BMW Driving Experience absolvovalo už takmer 25 000 účastníkov po celom svete. Rozmanitá ponuka zahŕňa kurzy bezpečnej jazdy, jazdy na snehu a ľade, závodnú jazdu a profesionálne riadenie. Súčasťou ponuky sú tiež cestovateľské akcie BMW Tour Experience a špeciálne zážitkové akcie pre vodičov.


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.