Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Bridgestone Turanza T001

13. 4. 2015

Bridgestone, najväčší výrobca pneumatík a gumárenských produktov na svete, má na svojom konte ďalšie skvelé hodnotenie prémiových pneumatik v nezávislých testoch. Výsledky najnovšieho testu letných pneumatík, uskutočneného nemeckým autoklubom ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club) a zverejnené koncem uplynulého mesiaca, potvrdzujú prémiovú úroveň bezpečnosti, spoľahlivosti a výkonu pneumatiky Turanza T001, vlajkovej lode značky Bridgestone v kategórii cestovných pneumatík. Z 33 prémiových pneumatík, testovaných v dvoch rozmeroch, bola pneumatika Turanza T001 jednou z mála, ktorá obdržala od nemeckého autoklubu veľmi prestížne hodnotenie „veľmi doporučovaná“.

Pneumatika Turanza T001 v rozmere 205/55 R 16 91V dosiahla v teste autoklubu ADAC hodnotenie „veľmi doporučovaná“. Pneumatika bola podrobená dôkladným skúškam vo všetkých aspektoch výkonu pneumatiky za rôznych prevádzkových podmienok. Výsledky komplexného testu potvrdili vynikajúcu úroveň novo optimalizovanej pneumatiky Turanza T001, či už sa jedná o brzdný výkon za mokra, stabilitu vo vysokých rýchlostiach, dynamickú ovládateľnosť alebo predcízne reakcie na mokrom i suchom povrchu.

ADAC popisuje pneumatiku T001 ako „veľmi vyváženú pneumatiku, ktorá je veľmi dobrá na suchom aj mokrompovrchu“. ADAC je najväčší autoklub v Európe a jeho motoristický časopis číta viac ako 18 milionov čitateľov..


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.