V prípade, že chcete rýchlo vyhľadať požadovaný rozmer, do vyhľadávača zadajte len čísla z požadovaného rozmeru (bez lomítok, pomĺčiek, písmen)
Napríklad hľadám: 195/65R15
Do vyhľadávača zadám: 1956515
Nový celohliníkový motor s úplným názvom 1.4 Ecotec Direct Injection Turbo dostane nový Opel Astra, ktorý bude mať v septembri oficiálnu svetovú premiéru na autosalóne vo Frankfurte.

Benzínový štvorvalec novej generácie je vlastne o jeden valec väčší brat trojvalca 1.0 Ecotec, ktorý dostal Opel Adam Rocks i nový Opel Corsa. Má objem 1399 kubických centimetrov (77 x 81,3 mm), 16 ventilov s dvoma vačkami poháňa rozvodová reťaz.
viac na : http://autozurnal.ta3.com/novy-opel-astra-dostane-motor-1-4-turbo-ecotec
zdroj : Auto žurnál
Letné pneumatiky Hankook pre osobné autá – prehľad dezénov od ekonomickej triedy po výkonné modely. Poradenstvo a ponuka na Mikona.sk.
Celý článokTest letnej pneumatiky Matador Hectorra 5. Pozrite si recenzie, výhody, nevýhody a parametre z testov Auto Bild a TyreReviews.
Celý článokObjavte Continental EcoContact 7 – letnú pneumatiku pre úspornú jazdu, nízky valivý odpor, tichý chod a každodenný komfort.
Celý článokCeloročné pneumatiky: Zistite, aké sú ich označenia vrátane M+S, 3PMSF a ďalších symbolov. Vyberte si správne pneumatiky pre bezpečnú jazdu na Mikona.
Celý článokMatador je značka so slovenskou históriou, európskou výrobou a dobrým pomerom ceny a kvality. Pozrite si výrobu, modely aj odporúčania.
Celý článokAEZ, DOTZ, DEZENT a DOTZ 4x4 majú rozdielne zameranie. Zistite, ktorá značka diskov sa hodí pre vaše auto a štýl jazdy.
Celý článok
Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.