Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Špičkové americké offroad pneumatiky Cooper už aj v našej ponuke

3. 4. 2023

Nie je jedno, na akej značke pneumatík jazdíte. Technológia, ktorá je použitá pri ich výrobe, totiž zohráva kľúčovú úlohu v správaní vozidla. Napríklad americká značka Cooper neustále skúma, vyvíja a zdokonaľuje nové produkty, polyméry a nanotechnológie. Preto na trh dodávavždy prvotriedne pneumatiky, na ktoré sa dá plne spoľahnúť.

Bezpečnosť pri offroad jazde zaisťujú kvalitné pneumatik

Ako jeden z najväčších svetových výrobcov pneumatík vyrába Cooper Tyres jedny z najuznávanejších v tomto odvetví. A hoci sa prioritne zameriava na modely určené pre SUV a 4x4 vozidlá, zastupuje všetky typy terénnych pneumatík. Cooper preto rozhodne nezabúda ani na pneuvyrábané pre osobné a dodávkové či malé vozidlá a strednú triedu. Okrem nich vyrába aj pretekárske pneumatiky s vysokým výkonom.
Pneumatiky Cooper sa napríklad stali oficiálnymi pneumatikami pre A1 Grand Prix pre úvodnú sezónu série 2005-06 a spoločnosť mala zmluvu na výrobu hladkých pneumatík a pneumatík s dezénom do dažďa pre sériu šampionátov až do roku 2008. V Spojených štátoch sa Cooper stala oficiálnou pneumatikou ChampCarAtlanticChampionship v roku 2007 a od roku 2014 je Cooper oficiálnym dodávateľom FIA WorldRallycrossChampionship.

Discoverer ATT je bezpečná a tichá zároveň

Pneumatika Cooper Discoverer ATT je určená pre menšie 4x4 vozidlá a SUV automobily. Má menej masívny dizajn dezénu, no je rovnako spoľahlivá a dobre zaberá pri jazde po asfalte ako aj v teréne.

Jemnejší dezén s 5 blokmi výrazne znižuje hlučnosť pneumatiky. Zároveň efektívne odvádza vodu a riedky sneh, čím účinne znižuje riziko vzniku aquaplaningu. Navyše z drážok dezénu odstraňuje malé kamienky a štrk pre hladkú trakciu.

Discoverer S/T Maxx prekvapí pevnosťou a odolnosťou

Ak si potrpíte na trvácnosť pneumatík, potom vás určite zaujme Discoverer S/T Maxx. Špeciálna spevnená kostra Armor Tek3® zvyšuje pevnosť a posilňuje celý profil aj bočnice.

Osvedčený dezénový hybrid so 4 – 5 rebrami geometrických tvarov ponúka početné záberové hrany zaisťujúce nadštandardnú trakciu v náročnom skalnatom teréne. Čistenie stopy od kameňov zlepšuje celkový výkon a zároveň chráni behúň pred poškodením. Nízky valivý hluk zaručí vysoký komfort jazdy.

Zvládnite aj náročný offroad s Discoverer STT Pro

Terénne pneumatiky CooperDiscoverer STT PRO pre vodičov 4x4 a SUV vozidiel, sú ideálne do ťažko prístupného terénu. Výborný výkon zaručuje výrazný dezén a špeciálna zmes behúňa s obsahom siliky. Ochranná kostra ARMOR-TEK3 poskytne až o 50 % lepšiu ochranu proti nárazom (oproti klasickým dvojvrstvovým pneumatikám).