Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Nové pneumatiky Mitas TERRA FORCE-R

9. 5. 2016

Mitas predstavuje novú radiálnu motocyklovú pneumatiku TERRA FORCE-R, ktorá je určená pre cestné enduro a bude dostupná od apríla 2016. Dezén plášťa TERRA FORCE-R je vhodný ako na cestu, tak do ľahkého, suchého terénu, a to v pomere 90 % cesta a 10 % nezpevnený povrch.

Pneumatiky Mitas TERRA FORCE-R sú voľbou na každodenné kratšie cesty aj na dobrodružné dlhšie cesty so spolujazdcom a batožinou. Novinka ponúka obom skupinám vodičov bezpečnú, dynamickú a pritom ľahko ovládateľnú jazdu. Mitas TERRA FORCE-R bude u dílerov dostupná od apríla 2016. Dezén pneumatík TERRA FORCE-R je navrhnutý predovšetkým pre použitie na spevnených cestách. Mitas TERRA FORCE-R ponúka tiež ľahkú ovládateľnosť a dobré vedenie ako na rovine, tak aj v zákrutách. Pneumatiky TERRA FORCE-R sa vyznačujú tým, že podávajú rovnaké výkony v priebehu celej životnosti aj pokiaľ sú zaťažované väčšou záťažou. Vlastnosti pneumatík TERRA FORCE-R boli testované skúsenými jazdcami v rôznych podmienkach a na rôznych motocykloch i typoch povrchov, aby bola dosiahnutá čo najlepšia spätná väzba. Špeciálne vyvinutá behúňová zmes pneumatík TERRA FORCE-R obsahuje moderné elastomery, aktívne plnivá a ďalšie špeciálne aditíva. To zaisťuje dosiahnutie záberu a životnosti v rôznych jazdných podmienkach ako na ceste, tak aj v ľahkom teréne. Nové pneumatiky TERRA FORCE-R sú výsledkom intenzívnej práce vývojárov a dlhodobého testovania.

Mitas pri ich vývoji a výrobe používa najmodernejšie postupy: OGT 3D (3-D Optimum Groove Technology) - Vďaka tejto technológii má pneumatika Sport Force optimálny tvar a hĺbku dezénových drážok a pri jazde tak dochádza k menšiemu zahrievaniu behúňa. SCT (Strong Carcass Technology) - Technológia SCT udržuje vysokú tuhosť kordovej vrstvy aj u ojazdenej pneumatiky a teda dlhšie zachováva optimálne jazdné vlastnosti a predlžuje jej životnosť. FEA (Finite Element Analyses) - K navrhnutiu optimálnej konštrukcie pneumatiky bola použitá analýza FEA so špeciálnou počítačovou simuláciou. Vďaka týmto postupom je možné konštrukciu pneumatiky prispôsobiť tak, aby mala najvyšší možný záber, ale zároveň bola natoľko pevná, aby bola zaistená maximálna stabilita pri jazde.

Mitas TERRA FORCE-R budú u dílerov dostupné od apríla 2016 v nasledujúcich rozmeroch: 

  • 110/80R19 59V TL (predná) 
  • 140/80R17 69V TL (zadná)
  • 150/70R17 69V TL (zadná)

zdroj : Pneurevue.cz


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.