Dezinfekcia klimatizácie (vrátane materiálu)

Dezinfekcia klimatizácie (vrátane materiálu)

 

Ste alergik? Dezinfikujte pravidelne vo svojom aute klimatizáciu. Na výparníku sa tvoria plesne, ktoré je potrebné likvidovať. Vdychovanie plesní spôsobuje chronické zápaly priedušiek a pľúc.

Základná údržba klimatizácie spočíva v čistení a dezinfekcii výparníka klimatizácie a vetracích kanálov (otvorov) šácht. Spolu s dezinfekciou klímy sa doporučuje vymeniť aj peľový filter.

Službu poskytujeme iba mimo prezúvacej sezóny.

Potrebujete poradiť? 042-4307833

Zatvoriť

Vyberte si servisné miesto

Pre objednanie tejto služby je nutné vybrať si servis kde službu prevedieme.

Môj autoservis: Vyberte

Cena bez DPH:
16,67 € / ks
Cena s DPH:
20,00 € / ks
Popis tovaru

Časovo nenáročná služba bez dlhšieho vylúčenia vozidla z prevádzky - z klimatizácie sa odstránia škodlivé mikroorganizmy, plesne, nepríjemný zápach a dráždivé účinky. Dezinfekcia výparníka a vetracích šácht patrí medzi základnú údržbu klimatizácie, ktorú by mal každý majiteľ vozidla s klimatizáciou pravidelne dodržiavať. Výparník klimatizácie je diel, ktorý slúži k ochladzovaniu vzduchu nasávaného ventilátorom z okolia, zbaveného nečistôt vplyvom priechodu cez peľový filter. Pri prevádzke klimatizácie sa na výparníku vplyvom teplotných rozdielov zráža atmosférická vlhkosť, ktorá vytvára ideálne prostredie pre tvorbu mikroorganizmov a plesní. Takto zanedbaná klimatizácia má nie len škodlivé účinky na zdravie cestujúcich, ale znepríjemňuje prostredie vo vnútri automobilu aj zápachom. Pokiaľ sa po dezinfekcii klimatizácie nepodarí zápach úplne odstrániť, je to znamenie zanedbanej údržby a je potrebné dezinfekciu v krátkej dobe zopakovať. Ako prevenciu odporúčame dezinfekciu klimatizácie robiť 2x za rok.

Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok ďalšie informácie

Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.