OZNAM

Vážení zákazníci,

prevádzka MIKONA Rožňavská-Bratislava je presťahovaná na novú adresu - obslúžime Vás na novej adrese :
MIKONA Vajnorská 129-Bratislava.

1 2 3 4 5
VÝPREDAJ
OZNAM-prevádzka presťahovaná
Natankuj s Michelinom
Voda do ostrekovača k pneumatikám Barum(leto)
Akcia Pirelli zľava až 40 Eur na prezutie
Doporučujeme z našej ponuky
Zatvoriť

Vyberte svoje auto

U tejto služby potrebujeme poznať typ Vašeho auta. Prosím vyplnte!


Magazín
Zoznámte sa s mýtmi o veku pneumatík
10. Jún 2021

Zoznámte sa s mýtmi o veku pneumatík

Mnohí vodiči sa boja, že pneumatika vyrobená pred rokom je stará a nepoužiteľná, strach je ale neopodstatnený. V článku zistíte, kde nájdete údaje o dátume výroby, akú starú pneumatiku je bezpečné kúpiť, aká je jej celková životnosť a tiež sa zoznámite so 6 tipmi, ako predĺžiť životnosť pneumatiky.

Celý článok
Zistite, ako sa zmení značenie pneumatík od mája 2021
21. Apríl 2021

Zistite, ako sa zmení značenie pneumatík od mája 2021

Európski predstavitelia odsúhlasili zmenu v značení na štítkoch pneumatík od 1. mája 2021. Sľubujú si, že sa vďaka tomu zníži spotreba paliva a ekologická záťaž. Vylepšený štítok ponúkne viac informácií o danej pneumatike a pomôže vám pri rozhodovaní. Zoznámte sa so zmenami, naučte sa čítať nové značenia, bude to pre vás prospešné.

Celý článok
Kedy meniť pneumatiky za nové
15. Apríl 2021

Kedy meniť pneumatiky za nové

Väčšina vodičov prezúva dvakrát ročne. Po zime a pred zimou. A práve to je ten pravý čas, kedy sa zamerať na kontrolu pneumatík. Ešte predtým než prezujete, skontrolujte si, či sú pneumatiky v poriadku, alebo už potrebujú výmenu. Oplatí sa vám to. Prečítajte si, ako skontrolovať pneumatiku, kde sa mení hĺbka vzorky a ako ušetriť pri výbere nových pneumatík.

Celý článok
Ktorý model SUBARU sa k vám hodí?
8. Apríl 2021

Ktorý model SUBARU sa k vám hodí?

Značka Subaru je na automobilovom trhu priekopníkom v mnohých ohľadoch. Od bezpečnosti po výkon sa môžete spoľahnúť na japonskú precíznosť. Vozidlá značky Subaru sú nabité technológiami, ktoré sa starajú nielen o vašu bezpečnosť, ale aj o pohodlie počas jazdy. Nie je to len o dizajne alebo type vozidla. Každý model značky Subaru je vytvorený tak, aby bol odpoveďou na špecifické požiadavky zákazníka. Vďaka rozmanitosti ponuky si v portfóliu značky Subaru každý nájde svojho favorita. Ktorý je ten váš?

Celý článok
Tlak v pneumatikách ovplyvňuje spotrebu aj bezpečnosť
20. Marec 2021

Tlak v pneumatikách ovplyvňuje spotrebu aj bezpečnosť

Dobre nahustené pneumatiky majú veľký vplyv na opotrebenie dezénu, spotrebu paliva a tiež na kontakt s vozovkou. Sú teda kľúčové pre bezpečnú a ekonomickú jazdu. Zistite, aký tlak by mali mať vaše pneumatiky, kde túto hodnotu nájsť a ako často ju kontrolovat.

Celý článok
Zvažujete celoročné obutie? Zoznámte so všetkými (ne)výhodami
3. Marec 2021

Zvažujete celoročné obutie? Zoznámte so všetkými (ne)výhodami

Keby boli celoročné pneumatiky také dobré ako sú letné v lete a zimné v zime, sezónne sady pneumatík by už dávno prestali existovať a všetci by jazdili na celoročných. Ale tam vývoj zatiaľ nedošiel. Kým sa tam dostane, musíte zvážiť, či sú pre vás, váš štýl života a jazdy celoročné pneumatiky vôbec vhodné. Niekomu sadnú ako uliate, pre iného sú zbytočným hazardom, Zistite, do ktorej skupiny patríte.

 

Celý článok

Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok ďalšie informácie

Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.