Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Výrobca pneumatík Hankook rozširuje svoje produktové portfólio

10. 4. 2015

Výrobca pneumatík Hankook rozširuje svoje produktové portfólio v sektore vozidel typu Van a veľkokapacitných limuzín.
Ide o vysoko výkonné profily produktov výrobcu Hankook - sériu pneumatík Ventus a Vantra z evrópskej výroby, ktoré v minulosti získaly veľa ocenení. Tieto pneumatiky Hankook dodáva aj ako prémiové originálne vybavenie výrobcov vozidel Daimler AG.

Vývoj nových modelov spomínaných typov pneumatík sa zameral predovšetkým na dosiahnutie čo najnižšej miery emisií hluku, zdokonalenie valivých vlastností, ktoré majú za následok značné zníženie valivého odporu.
Ventus Prime², ktorá je vlajkovou loďou Hankook mezi pneumatikami, dodávanými ako originálne vybavenie do výroby vozidiel (Mercedes-Benz trieda V - vo variante 17 palcov, v rozmere 225/55 R 17 101 V XL) sa v priebehu dôkladnej a náročnej testovacej fázy vyznačila najmä komfortnými jazdnými vlastnosťami.

Vantra LT sa používa v rozmere 205/65R16 C 101/103H  ako originálne vybavenie vo výrobe veľkokapacitných limuzín.

Vývoj pneumatiky pre vozidlá typu "Van" prebiehal s ohľadom na náročné požiadavky a špeciálne potreby regionálnej a lokálnej nákladnej ako i osobnej dopravy. Pneumatika umožňuje dokonalejšie vlastnosti a bezpečnosť jazdy tiež pri vysokých rýchlostiach so zníženou mierou opotrebovánia behúňa. V porovnaní s predošlým modelom sa tak celková životnosť pneumatiky predĺžila až o 12%.

Pneumatika Vantra LT sa v nezávislých testoch umiestila na popredných miestach (časopis Auto Bild Reisemobil - vydanie apríl 2014). 


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.