Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Stali sme sa overeným eshopom podľa spoločnosti Continental

15. 1. 2021

Náš eshop s pneumatikami bol overený a podľa prísnych kritérií aj schválený spoločnosťou Continental a tak sa môžeme pochváliť logom „Overený web“. Čo to znamená pre vás? 

Spoločnosť Continental si dáva záležať na tom, akým spôsobom sú ponúkané jej produkty. V rámci toho hodnotia aj jednotlivých predajcov, ktorí musia spĺňať pomerne prísne kritéria. My sme pre rok 2020 s našim eshopom získali značku „Overený web“, ktorá je zárukou toho, že vám ponúkneme odborný prístup pri predaji a tiež spoľahlivý servis. Zistite, čo všetko bolo v rámci tohto programu hodnotené. 

Ktoré kritériá boli posudzované pre získanie značky „Overený web“? 

Značka „Overený web“ od spoločnosti Continental znamená, že web na ktorom sa nachádzate splnil všetky kritériá súvisiace s produktovými ponukami a súvisiacimi službami. V rámci hodnotenia našej ponuky vyšlo, že sme maximálne orientovaní na zákazníka. Pozitívne boli hodnotené praktické informácie uvedené na našom webe, vrátane podrobných a spoľahlivých informácií o produktoch spoločnosti Continental Group

Našu ponuku produktov neustále aktualizujeme a okrem kompletných informácií obsahuje aj výsledky najnovších testov, montážne postupy a ďalšie užitočné tipy. Napokon, staráme sa tiež o to, aby produkty z našej boli vždy dostupné. Hodnoteniu bol podrobený ale aj objednávkový proces, ktorý nám umožňuje rýchle a bezproblémové vybavenie každej objednávky. Okrem toho sú k dispozícii bezpečné spôsoby online platieb a veľmi nám záleží aj na ochrane osobných údajov

Presvedčte sa sami o našich kvalitách

V rámci certifikácie „Overený web“ od spoločnosti Continental sme boli pozitívne ohodnotení aj za služby, ktoré poskytujeme v rámci našich pneuservisov. Nech sa už vyberiete do ktoréhokoľvek z našich pneuservisov, máte istotu, že sa o vás postará tím odborníkov, ktorí sú vždy pripravení vám poradiť a pomôcť. Presvedčte sa sami o tom, že náš web a služby sú hodné značky „Overený web“. 

 


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.