Po ktorých potravinách môžete nafúkať?

30. 6. 2015Asociácia spotrebiteľov  Slovenska v spolupráci s Ministerstvom vnútra SR a Políciou SR testovala spolu 11 druhov bežných potravín, nápojov, hygienických produktov, liečiv a výživových doplnkov, s cieľom zistiť, či sa po ich požití objaví v dychu alkohol alebo nie. Celkové výsledky nezávislého testu majú podobu hodnotenia na bezpečné a nebezpečné pri dychovej skúške. 
Do testu boli zaradené produkty, ktoré bežne konzumujú aj motoristi. Výber produktov v porovnávacom teste stanovila Asociácia spotrebiteľov Slovenska na základe tipov od divákov relácie TEST. Spotrebiteľského testu sa zúčastnilo osem osôb – štyria muži a štyri ženy, vo veku od 19 do 44 rokov, rôznych telesných konštrukcií. Nezávislé testovanie na certifikovaných prístrojoch vykonali príslušníci Odboru dopravnej polície Prezídia Policajného zboru SR.

viac na : http://www.autoviny.sk/novinky/15580-po-ktorych-potravinach-mozete-nafukat
zdroj : autonoviny.sk
 

 


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok ďalšie informácie

Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.