Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

MIKONA získala prestížne ocenenie Business Superbrands

24. 6. 2016

MIKONA sa tak zaradila do skupiny elitných spoločností, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach. O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council. Členmi Brand Councilu sú najuznávanejší odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

                                             

https://www.mikona.sk/db/wysiwyg/certifikáty/MIKONA_B2B_Dip..pdf

„Ocenenie Slovak Business Superbrands si veľmi vážime, má pre nás mimoriadny význam. Je prejavom uznania za naše súčasné aktivity, no zároveň odráža už takmer 25 rokov úspešného pôsobenia značky Mikona na trhu,“ uviedol konateľ spoločnosti MIKONA Ing. Miloslav Kryštof.

Spoločnosť MIKONA s.r.o. sa za štvrťstoročie pôsobenia na slovenskom trhu vypracovala na najväčšieho dodávateľa pneumatík a s nimi súvisiacich služieb. Prevádzkuje najrozsiahlejšiu sieť vlastných pneuservisov v Slovenskej republike, ako aj e-shop zameraný na predaj pneumatík, pričom jej krédom je vysoká kvalita a dlhodobá spokojnosť zákazníkov.

Pneumatikami sa však aktivity spoločnosti MIKONA nekončia. Je úspešným importérom vozidiel japonskej prémiovej značky Subaru do Slovenskej republiky, realizuje aj predaj a servis áut značky Suzuki a rozvíja ďalšie aktivity v stredoeurópskom regióne.

Medzinárodný program Superbrands
Program Superbrands vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council ma pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.