Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Michelin Pilot Sport Cup 2 exkluzívne ako OE pre BMW M4 GTS

22. 4. 2016

Pneumatika Michelin Pilot Sport Cup 2 bola vybraná ako správna pneumatika pre jedinečný automobil s najväčším výkonom 493 koní vďaka svojmu asymetrickému dezénu s použitím dvojitej zmesi (Michelin Bi-Compound Technology), čo okrem iného zabezpečuje optimálne vyváženie medzi handlingom, priľnavosťou a životnosťou pneumatiky. BMW M4 GTS obúva pneumatiky Michelin

Pilot Sport Cup 2 v rozmeroch 265/35 ZR 19 vpredu a 285/30 ZR 20 vzadu. Počas vývoja tejto pneumatiky Michelin testoval viac ako 1000 prototypov a dalších 400 špeciálnych pneumatík, ktoré boli hodnotené tak testovacími jazdcami značky Michelin, ako aj testovacími jazdcami oddelenia BMW M4.

Pneumatiku Pilot Sport Cup 2 pôvodne Michelin vyvinul v roku 2014 pre Ferrari 458 Speciale, od tej doby však bola pneumatika neustále zlepšovaná všetkými dnes dostupnými technológiami, takže ide o jednoznačne novú pneumatiku. BMW M4 GTS bude vyrobené v limitovanej sérii 700 kusov a očakáva sa, že prvé dodávky týchto vozidiel začnú v júni tohto roku.

zdroj : Pneurevue.cz


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.