Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Ktorý model SUBARU sa k vám hodí?

8. 4. 2021

Subaru Impreza

IMPREZA

Ak vo vašej hrudi bije srdce pretekára, určite vás ťahá práve k modelu Subaru Impreza. Dizajn Subaru Impreza je navrhnutý tak, aby bol vašim spoločníkom pri každom dni vášho aktívneho života. Aj keď by sa mohlo zdať, že Subaru Impreza je menším autom, stále ponúka priestranný interiér, v ktorom sa budete cítiť pohodlne. Vonkajšie krivky karosérie vytvárajú dynamický vzhľad, ktorý vhodne dopĺňajú predné LED svetlomety. Tie sa natáčajú v smere jazdy do zákrut, aby vám poskytli dokonalý prehľad v priestore pred vozidlom.
 
Subaru Impreza je legendou závodov rely. Táto história sa preniesla aj do posledného modelu. Má všetky predpoklady na to, aby ste si užili rýchlu a dynamickú jazdu. BOXER motor dáva Subaru Impreza nízke ťažisko. Vďaka tomu sedí v zákrutách ako prilepená. S náhonom na všetky štyri kolesá pocítite výkon, ktorý máte neustále pod kontrolou. Dokonalému pocitu závodného auta pomáhajú jemné detaily, ako sú hliníkové pedále alebo 17-palcové disky z hliníkovej zliatiny v športovom dizajne.   

Subaru XV

SUBARU XV

Mestský štýl, s ktorým sa nestratíte. Odvážny prístup k dizajnu dáva Subaru XV vzhľad pohodlného, mestského auta. Nenechajte sa však mýliť. Subaru XV bude dobrým partnerom, aj ak sa rozhodnete mesto nechať za sebou a vyraziť do prírody. So svojou svetlou výškou 220 mm sa rozhodne nestratí v žiadnom teréne a je pripravené na všetky outdoorové dobrodružstvá s celou rodinou.
 
Jeho priestranný interiér poskytuje pohodlie všetkým členom posádky. Sedadlá sú navrhnuté a tvarované tak, aby ani dlhé cesty za dobrodružstvom nikoho neunavovali. Pasažieri vzadu majú dostatok priestoru na nohy a výborný výhľad vďaka veľkým oknám. K dispozícii je lakťová opierka s integrovaným držiakom na nápoje.  
 
Subaru XV neponúka len pohodlné vyhliadkové jazdy. Spoľahnúť sa na neho môžete aj pri dynamických jazdách, kedy si radosť zo šoférovania chcete naozaj užiť. Výkon pocítite len čo stlačíte plynový pedál. Radenie je, vďaka prevodovke Lineatronic, rýchle a okamžité. So symetrickým pohonom všetkých štyroch kolies vás výkon zatlačí do sedadla, no stále sa budete cítiť bezpečne.

Subaru Outback

OUTBACK

Crossover od Subaru je predurčený na všestranné využitie. Ak skombinujete vozidlo, ktoré sa nezľakne terénu a drsný kombík, dostanete Subaru Outback. Nezáleží na tom, čo máte dnes v pláne, Subaru Outback je tu a kryje vám chrbát. Či už idete do divadla alebo za horskou turistikou, Outback sa prispôsobí všetkým vašim potrebám.  
 
Jeho robustné a športovo ladené telo chráni vás a vašu rodinu. Subaru Outback je navrhnutý tak, aby ste sa počas jazdy cítili bezpečne, no hlavne pohodlne. Nový OUTBACK 2021 má najpriestrannejšiu kabínu vo svojej triede a tiež väčší batožinový priestor ako jeho predchodca. V novej generácii Subaru Outback pocítite luxus, ktorý však nekričí navonok. Použité materiály sú vysokokvalitné a príjemné na dotyk. Interiér je navrhnutý tak, aby každý ovládací prvok bol intuitívne tam, kde ho hľadáte. Všetky nastavenia dokážete pohodlne ovládať vďaka veľlému 11,6-palcovému vertikálnemu displeju a najmodernejšiemu infotainemntu. Nový Outback sa nekompromisne posúva do prémiového segmentu.
 
Z hľadiska bezpečnosti je dnes nový Outback na špičke. Asistenčná technológia EyeSight 4. generácie ponúka pokročilé bezpečnostné systémy a tiež dvojnásobne širší zorný uhol oproti predchádzajúcej generácii. Vylepšeniami prešla aj globálna platforma a konštrukčný rám. Aj preto je nový OUTBACK najbezpečnejším vozidlom v triede SUV/crossover.

Terénu sa nezľakne aj vďaka symetrickému pohonu všetkých štyroch kolies a inteligentnému systému X-MODE s dvoma režimami pre rôzne typy povrchov. Ten pomôže pri jazde aj na náročnejších, nespevnených cestách, štrku, ľade či snehu.  

Subaru Forester

FORESTER

Ak hľadáte partnera do terénu, našli ste ho. Subaru Forester je priestranné SUV, ktoré srší všestrannosťou a sebavedomím. Nezľakne sa výzvy ani v teréne. Je to vďaka jeho robustnosti a svetlej výške až 220 mm. Je o krok pred konkurenciou vo svojej triede. Jazda v teréne môže byť náročná, preto majú citlivé časti podvozku extra ochranu.  
 
Aj v Subaru Forester nájdete inteligentný režim X-MODE na jazdu v teréne. Tento systém riadenia upravuje jazdné vlastnosti podvozku a rozdeľuje výkon tak, aby jazda na každom podklade bola bezpečná a pohodlná.  
 
Subaru Forester však nie je jednostranne zamerané vozidlo. Tak ako sa hodí do terénu, rovnako ho využijete v meste na cesty do práce alebo vozenie detí do školy. Jeho robustnosť a nízke ťažisko z neho robí výborného ochrancu celej posádky. Navyše, poskytuje dostatok priestoru na všetko čo potrebujete pri výletoch či dovolenkách s veľkou rodinou.

Už dávno neplatí, že Forester je len dobrý pracant v teréne a “lesník“. Dizajn exteriéru aj interiéru z neho robí príjemné a moderné SUV s dôrazom na najvyššiu bezpečnosť. Tak ako všetky ostatné vozidlá Subaru je aj Forester nabitý technológiami, ktoré ponúkajú extra ochranu a zvyšujú pohodlie všetkých pasažierov. 

Pohonné jednotky BOXER a e-BOXER

Značka Subaru napreduje aj vďaka svojmu zameraniu na pokrok. Samotné motory BOXER sú unikátom, vďaka svojmu usporiadaniu piestov a osadeniu vo vozidle. To pomáha znižovať ťažisko vozidla a zlepšiť tak jeho jazdné vlastnosti.  
 
Môžete zostať verný klasickému motoru BOXER, no pri každom modeli si môžete vybrať aj pohon e-BOXER, ktorý prináša budúcnosť pod kapotu vozidiel Subaru. Stále dostanete overený BOXER motor, no na pomoc mu prichádza elektromotor, ktorý využijete pri jazde do rýchlosti 40 km/h. Úspora paliva pri tomto mild-hybride je 11 %.

Kvalita a precíznosť

Japonská kvalita a spoľahlivosť je všeobecne známa. Aby boli vozidlá Subaru dlhoročným, spoľahlivým partnerom, potrebujú kvalifikovaný servis a originálne náhradné diely. To získate len u autorizovaného servisného partera. Radi vás privítame.

 

 


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.