Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Goodyear Eagle 360 Urban.

13. 4. 2017

goodyear eagle 360urban

Na tohtoročnom autosalóne v Ženeve predstavil Goodyear pneumatiku Eagle 360 Urban. Jedná sa o najnovší koncept pneumatiky a dlhodobú víziu pre budúce inteligentné, prepojené pneumatiky.

Minulý rok Goodyear predstavil koncept Eagle 360 - unikátna, viacsmerová "guľa", aby sa prispôsobil požiadavkám samoriadených vozidiel. Táto pneumatika sa tešila nemalému záujmu a časopis Time jej dokonca označil za najväčší invenciu v roku 2016.

Tento rok Goodyear posúva hranice ešte ďalej a pneumatike Eagle 360 Urban dal "mozog". Ide o vôbec prvý koncept pneumatiky, ktorý je poháňaný umelou inteligenciou.

Spoločne s bionickou povrchovou vrstvou a meniacim sa behúňom, Eagle 360 Urban má schopnosť sa posunúť od teórie k praxi.

Eagle 360 Urban sa premieňa a adaptuje na zmeny poveternostných podmienok a vozovky, pridaním drážok na mokrých vozovkách a vyhladením behúňa na suchých vozovkách, a to všetko vďaka použitiu meniaceho sa behúňa.

Goodyear Eagle 360 Urban - Suché vozovky

Goodyear Eagle 360 Urban - Mokré vozovky

Ak sa chcete dozvedieť viac o Eagle 360 Urban,pozrite sa na toto video:

goodyear intelligrip urban

 

Spoločne s touto dlhodobou víziou Goodyear predstavil tiež pneumatiku IntelliGrip Urban. Chytrý koncept pneumatiky pre autonómne vozidlá v mestskej prevádzke blízkej budúcnosti.

S pomocou technológie senzorov umiestnených v pneumatike, jej výške, úzkemu tvaru a užívateľské aplikácii, pneumatika poskytuje odpoveď na meniace sa požiadavky budúceho vozového parku autonómnych vozidiel.

 


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.