Zatvoriť
Využite možnosť lacno nakúpiť
Výpredaj
Menu
Produkty a služby

Barum Polaris 5: nová generácia obľúbených zimných pneumatík

25. 9. 2018

S prichádzajúcim zimným obdobím sa určite oplatí popremýšľať nad adekvátnym obutím pre svoje auto. Ak vaše súčasné zimné pneumatiky už majú svoje dni spočítané, určite neprehliadnite novinku značky Barum. Obľúbené pneumatiky Barum Polaris teraz prichádzajú s vylepšenými vlastnosťami a v mnohých ohľadoch prekvapia.

Pneumatiky Barum Polaris sú medzi motoristami veľmi obľúbené

Zimné pneumatiky Barum Polaris sa na slovenskom trhu dlhodobo umiestňujú na popredných priečkach popularity. Túto svoju popularitu si pneumatiky Barum Polaris získali najmä vďaka vyváženým jazdným vlastnostiam a vynikajúcemu pomeru ceny a kvality. Nová generácia s označením Polaris 5 kráča v stopách svojich predchodcov, no okrem toho prináša niekoľko dôležitých vylepšení.

Pneumatiky Barum Polaris 5rozumnou voľbou pre každého, kto sa chce na obutie svojho auta v maximálnej miere spoľahnúť. Novinka je teraz ešte lepšie pripravená na premenlivý charakter zimného obdobia v našich zemepisných šírkach, takže sa nemusíte obávať žiadnych kompromisov. Vývojári sa zamerali nielen na zlepšenie jazdných vlastností na snehu ale aj dosiahnutie vyváženého výkonu na suchom a mokrom povrchu.

Zimné pneumatiky Barum Polaris 5 prichádzajú s prepracovaným dezénom

Najväčším esom, ktoré zimné pneumatiky Barum Polaris 5 majú vo svojom talóne, je prepracovaný trojdrážkový dezén s funkčnými lamelami a zvýrazneným profilom strednej časti. Prepracovaním dezénu dosiahol výrobca lepšie bočné vedenie na zasneženom povrchu. Vyššiu odolnosť voči aquaplaningu a lepšiu stabilitu na mokrom povrchu zas zabezpečujú obvodové a priečne drážky. Či už nás teda čaká mierna zima bez snehu, alebo si príroda prichystá poriadnu dávku snehu, jazdné vlastnosti zimných pneumatík Barum Polaris 5 vás určite nesklamú.

V prípade novej generácie týchto obľúbených zimných pneumatík nás ale zaujímali aj jej ďalšie vlastnosti. Vývojári totiž zapracovali aj na lepšom odhlučnení. To sa podarilo docieliť prepracovaným rozložením blokov uprostred behúňa pneumatiky. Jazda s novými pneumatikami Barum Polaris 5 tak bude ešte pohodlnejšia a najmä tichšia, čo oceníte nielen ako šofér ale aj vaša posádka. 

Záverom dodajme, že zimné pneumatiky Barum Polaris 5 sú dostupné pre celé spektrum motorových vozidiel naprieč väčšinou kategórií. Novinka je dostupná s priemermi od 13 do 19-palcov a šírkou od 145 do 255 mm. Barum Polaris 5 tak obujete na malé mestské auto, autá strednej triedy a zosilnenú verziu Barum Polaris SUV aj na tie najväčšie modely v triede SUV.

 

 


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť
Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.