Ponuka práce

Sme lídrom na trhu s pneumatikami už viac ako 25 rokov.

Aktuálne hľadáme na trvalý pracovný pomer zamestnacov na tieto pozície :

Predajca-príjmací technik v pneuservise (základ 600 € + 100 € osobné ohodnotenie + 100-300€ výkonnostné z predaja tovaru a služieb)

Ponúkame pozíciu Príjmací technik v pneuservise s možnosťou kariérneho rastu na pozíciu Vedúci maloobchodnej predajne a pneuservisu. Ak si myslíte, že máte na to predpoklady radi s vami urobíme pohovor.

Mechanik pneuservisu a autoservisu (základ 390 € + osoné ohodnotenie 30-150€ + 20% z výkonov)

Chcete stabilné zamestnanie, ste šikovní, chcete sa stále učiť a zarábať podĺa skutočne odvedených výkonov? (prémie20% z toho, čo v mesiaci dosiahnete + cieľová ročná prémia). Nevyučených vyškolíme a urobíme z nich odborníkov. Skúsenosti v pneuservise alebo v autoservise sú vítané.

Vodič zásobovač ( základ 500 € + % výkonnostné)

Jazdíte dobre a jazdíte rád? Táto pozícia je určená Vám. Náplňou práce je zásobovanie našich zákazníkov v Bratislave a okolí. Požiadavka: vodičský preukaz B,

Sezónny vodič  Pick up servisu ( iba Bratislava)( odmena 8€/auto,  živnostník 11 €/auto)

Pri sezónnom prezúvaní využívajú niektorí naši zákazníci službu Pick up servis. Úlohou sezónneho vodiča je prevziať auto u zákazníka, priviezť ho k nám na stredisko a po prezutí ho odviezť zákazníkovi. Keďže sa jedná o autá väčšinou vyššej triedy, požadujeme dlhoročné skúsenosti v riadení vozidiel a skúsenosti v riadení áut s automatickou prevodovkou. Službu poskytujeme v mesiacoch apríl, máj, október a november. Táto práca sa nevykonáva každý deň. Je možné si jazdy naplánovať iba na niektoré dni v týžni. Práca je vhodná aj pre živnostníkov, ktorí majú občas voľno a chcú si privyrobiť nejaké euro naviac. Odmena za odvoz sa dohaduje individuálne podľa počtu vybavených vozidiel. Požiadavka: Vodičský preukaz skupiny B

Skladník (základ 500 + % výkonostné)

Ak chcete stabilnú prácu, ponúkame Vám túto pozíciu. Jedná sa o prácu v sklade s pneumatikami. Nakládka, vykládka, príprava tovaru na rozvoz, prísun tovaru zo skladu do pneuservisu a odsun tovaru zo servisu do skladu. V prípade záujmu Vás postupne zaškolíme na pozíciu "Pneuservisný technik".

Sezónny telefonista(tka)  odmena 3,80 €/hod, živnostník 5,20/hod

Jedná sa o sezónnu prácu. Telefonista zapisuje zákazníkov na sezónne prezutie. Práca je vhodná pre živnostníkov, študentov a pre ľudí ktorí si chcú privyrobiť. Odmena sa dohaduje individuálne.(závisí či brigádnik je živnostník alebo nie). Práca je na mesiac október-november a apríl-máj). Dĺžku brigády je možné dohodnúť aj na kratší čas.

Sezónny pomocný  skladník, sezónny pomocný mechanik ( 4-5 €/hod)

 

V prípade, že budete potrebovať riešiť aj prechodné ubytovanie, vieme Vám v prvých mesiacoch pomocť s finančným príspevkom.Žiadosti posielajte na: sekretariatba@mikona.sk
Telefón : 0903 248 102


Žiaci-(učni)

Už tradične spolupracujeme so strednými školami a vychovávame nových odborníkov pre oblasť pneuservisu, autoservisu a predaja pneumatík, náhradných dielov a auto-doplnkov. Ak máte záujem o odbornú prax na našich prevádzkach, neváhajte nás kontaktovať a to buď osobne, alebo prostredníctvom zodpovedného majstra z vašej školy.

Info na: sekretariatba@mikona.sk


Vyberte preferovanú predajňu
Zatvoriť

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok ďalšie informácie

Zatvoriť

Chcete si rezervovať termín na sezónne prezutie? Kliknite na REZERVÁCIU.